Artykuły

Dzbanki

Dzbanki i butelki filtrujące

2023-04-13

Stan kranówki w polskich miastach jest coraz lepszy, a dodatkowo w prosty sposób możemy go poprawić za pomocą dzbanka filtrującego. Sprawdzi się on w praktycznie każdych warunkach, nie tylko w domu, ale i na wyjazdach. Za stosowaniem dzbanków filtrujących przemawiają także czynniki ekonomiczne i ekologiczne. (Fot. Philips)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe dzbanki filtrujące

2022-03-29

Dzbanki filtrujące to najprostszy sposób na filtrowanie wody. Nie wymagają montażu ani specjalistycznych akcesoriów, a co więcej, nie są drogą inwestycją. Wybierając konkretny model, warto zwrócić uwagę na parametry.

Czytaj więcej...
Czysta woda

Czysta woda w ciągu paru chwil

2021-04-14

Jakość wody z kranu w polskich miastach stale poprawia się, a liczne kampanie społeczne zachęcają, aby na rzecz kranówki zrezygnować z wody butelkowanej. Jeśli chcemy zapewnić jeszcze lepszą jakość wody w domu, znakomitym wyborem będzie dzbanek filtrujący.

Czytaj więcej...
Niezbędne nie tylko o poranku

Niezbędne nie tylko o poranku

2020-01-03

Jak wynika z raportu firmy Grand View Research, Inc., światowy rynek czajników elektrycznych ma osiągnąć do 2025 r. wartość 21,0 mld USD. Przyczyną tak dużego wzrostu są między innymi rynki rozwijające się. Z kolei konsumenci na rynkach rozwiniętych, takich jak chociażby polski, poszukują urządzeń funkcjonalnych, które będą stanowić prawdziwą ozdobę kuchni.

Czytaj więcej...
Czysta woda

Czysta woda prosto z kranu

2017-01-16

Dziś jest to możliwe dzięki wyspecjalizowanym filtrom, które można instalować w kuchni i to w różnych wariantach, zależnie od wielkości poboru wody, a co się z tym wiąże również od częstotliwości gotowania.

Czytaj więcej...
Zawsze pod ręką

Zawsze pod ręką - butelki filtrujące

2016-12-20

Butelki filtrujące cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród osób prowadzących aktywny tryb życia. To najszybszy sposób na filtrowanie wody, gdy jesteśmy w ciągłym biegu i nie chcemy rozstawać się z jej butelką.

Czytaj więcej...
Wkłady filtrujące

Wkłady filtrujące - najważniejszy element dzbanka

2016-12-20

Najważniejszym elementem każdego dzbanka jest wkład filtrujący. Jego budowa oraz znajdujące się w nim mieszanki odpowiadają za skuteczność usuwania zanieczyszczeń.

Czytaj więcej...
Intrygująca kolorystyka,

Intrygująca kolorystyka, ciekawe wzornictwo

2016-12-20

Dzbanki filtrujące mogą być i bardzo często są ozdobą kuchni. Regularne kształty, oryginalne kolory, finezyjne uchwyty czy niepowtarzalne wskaźniki to tylko niektóre ze sposobów na stworzenie unikalnej linii produktów.

Czytaj więcej...
Budowa i parametry dzbanków

Budowa i parametry dzbanków

2016-12-20

Dzbanki filtrujące to najprostszy i chyba najpopularniejszy sposób radzenia sobie z zanieczyszczeniami znajdującymi się w wodzie. Ich największymi zaletami są poręczność oraz łatwość użytkowania.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket