Artykuły

Współpraca zakładu przetwarzania z sieciami handlowymi

Współpraca zakładu przetwarzania z sieciami handlowymi [promocja]

2024-07-05

REMONDIS Electrorecycling, oferuje usługi w zakresie odbioru, transport oraz przetwarzanie zużytego sprzętu elektrycznego oraz zużytych baterii i akumulatorów. Grupa REMONDIS posiada w Europie 11 zakładów przetwarzania zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Francji, Austrii, Holandii oraz Belgii i jest największym recyklerem ZSEE w Europie.

Czytaj więcej...
Lepsza akustyka kuchni z urządzeniami Franke

Lepsza akustyka kuchni z urządzeniami Franke [promocja]

2024-07-04

Hałas w otoczeniu potrafi być męczący, mówi się nawet o smogu akustycznym, który bywa porównywany do zanieczyszczonego powietrza. Dlatego warto postawić na urządzenia o obniżonym poziomie hałasu.

Czytaj więcej...
Z ofertą

Z ofertą dla inwestorów i deweloperów

2024-07-03

Wykorzystując swoje doświadczenie, firma MPM agd SA wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych i wprowadziła specjalną ofertę pakietów wyposażeniowych. Dzięki niej w przystępnej cenie mogą oni wyposażyć swoje inwestycje w dobrej jakości sprzęt AGD.

Czytaj więcej...
Miele Black Matt – nowy design urządzeń do zabudowy

Miele Black Matt – nowy design urządzeń do zabudowy [promocja]

2024-07-02

Klasyczna czerń i matowe wykończenie to jeden z wiodących trendów we wnętrzach. Matowe urządzenia doskonale wpiszą się w ciemne, matowe fronty zabudowy kuchennej. Premiera linii Black Matt zbiega się z jubileuszem 125-lecia marki, dlatego nowe urządzenia dostępne są w specjalnej ofercie. Modele 125 Gala Edition mają gwarancję przedłużoną o 125 tygodni.

Czytaj więcej...
Laboratorium Innowacji

Laboratorium Innowacji we Wrocławiu

2024-07-02

Firma BSH uruchomiła we Wrocławiu laboratorium innowacji produkcyjnych – InnoLab. Ta nowa jednostka pracuje nad najnowszymi rozwiązaniami, które będą wdrażane w fabrykach BSH.

Czytaj więcej...
Sprawdził

Sprawdził pompy ciepła

2024-07-01

Wspólnie z Krajową Administracją Skarbową i Inspekcją Handlową UOKiK sprawdził 36 modeli pomp ciepła. Aż 94 proc. z nich nie spełniło wymagań formalnych. Dzięki wspólnym działaniom instytucji 463 urządzenia nie trafiły na polski rynek.

Czytaj więcej...
Z nagrodami

Z nagrodami „iF Design Award Gold 2024”

2024-07-01

Do nagrody „iF Design Award Gold” napłynęło aż 11 tysięcy zgłoszeń z całego świata. Docenionych zostało tylko 79 produktów ze wszystkich kategorii. Warto dodać, że w tym konkursie wygrywają wyłącznie wybitne projekty. Tym bardziej cieszy, że wśród zwycięzców znalazła się polska marka Ciarko Design, a wśród nagrodzonych produktów rodzina okapów Mono i okap Simple.  

Czytaj więcej...
4 rzeczy, które warto wziąć pod uwagę

4 rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przed zakupem zmywarki

2024-06-30

Raport rynku 2023/2024 opracowany przez Applia wskazuje, że w całej Polsce mamy około 14,5 mln gospodarstw domowych, z czego zaledwie połowa wyposażona jest w zmywarkę. W gąszczu różnorodnych modeli zmywarek czasem trudno zdecydować, która z nich będzie najlepszym wyborem. Siemens przybliża to zagadnienie wskazując na 4 najważniejsze kwestie.

Czytaj więcej...
Nowa kampania promująca pralkosuszarkę

Nowa kampania promująca pralkosuszarkę Bespoke AI

2024-06-30

W czerwcu br. na ekrany kin weszła kolejna odsłona popularnej animacji Disney Pixar „W głowie się nie mieści”. Z tej okazji marka Samsung podjęła współpracę z wytwórnią Disney Pixar, by pokazać w przewrotny sposób, jak najnowsze funkcje pralko- suszarki Bespoke AI redukują niepotrzebny stres związany z robieniem prania.

Czytaj więcej...
Rola organizacji odzysku

Rola organizacji odzysku w systemie zbierania i zagospodarowania ZSEE [promocja]

2024-06-10

Organizacje odzysku odgrywają kluczową rolę w systemie zbierania i zagospodarowania odpadów elektrycznych i elektronicznych w ramach zintegrowanego systemu gospodarki odpadami.

Czytaj więcej...
Nowy kolor zlewozmywaków zaczerpnięty z natury

Nowy kolor zlewozmywaków zaczerpnięty z natury [promocja]

2024-06-08

Łupek, jego kolor i tekstura, inspirują projektantów mody, architektów i artystów. Ten wyrazisty, ciepły odcień koi zmysły, nadaje spokojną elegancję i pasuje dosłownie wszędzie, w tym do kuchni. Poznajmy zlewozmywaki Franke w kolorze łupkowej szarości.

Czytaj więcej...
20 lat rozwoju Grupy Amica dzięki Unii Europejskiej

20 lat rozwoju Grupy Amica dzięki Unii Europejskiej [promocja]

2024-06-08

W tym roku Polska świętuje 20-lecie wstąpienia do Unii Europejskiej. 1 maja 2004 roku rozpoczął się nowy rozdział w historii politycznej i gospodarczej naszego kraju. Przynależność do wspólnoty europejskiej pozwoliła wielu przedsiębiorstwom rozwinąć się na niespotykaną wcześniej skalę. Ułatwiła ekspansję na rynki europejskie i umożliwiła rozszerzenie lub unowocześnienie działalności dzięki funduszom unijnym. Z okazji wyjątkowego jubileuszu Amica podsumowuje, jak wsparcie UE wpłynęło na realizację prowadzonych przez markę projektów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket