Artykuły

Irygator do zębów

Irygator do zębów RY100B jett

2020-12-31

W trosce o zdrowe zęby

Irygator to urządzenie idealne do codziennego dbania o higienę jamy ustnej. Ze sprzętem takim jak Eldom RY100B jett z łatwością wyczyścimy szczeliny między zębami i nie tylko.

Czytaj więcej...
Szczoteczka soniczna

Szczoteczka soniczna SD200 Sonic

2020-01-07

Pięć trybów pracy

Cieszące się coraz większą popularnością szczoteczki soniczne pozwalają na skuteczne dbanie o higienę jamy ustnej. Duża liczba programów czyszczenia umożliwia np. usuwanie kamienia czy wybielanie.

Czytaj więcej...
Dbaj o uśmiech z aplikacją.

Dbaj o uśmiech z aplikacją. Szczoteczka MiJia Sonic Electric Toothbrush

2018-07-05

Xiaomi to marka która kojarzy nam się przede wszystkim ze smartfonami. Warto jednak wiedzieć, że dysponuje ona również niezmiernie ciekawym portfolio produktów AGD i do ochrony zdrowia, a także RTV! 

Czytaj więcej...
Irygator DIR501 - koniec kłopotów z

Irygator DIR501 - koniec kłopotów z utrzymaniem higieny jamy ustnej!

2017-12-07

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do pielęgnacji zębów, a wraz z nią irygator do zębów DTR501. 

Czytaj więcej...
Radość z pięknego uśmiechu

Radość z pięknego uśmiechu - szczoteczka soniczna DTS701!

2017-12-07

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do czyszczenia i pielęgnacji zębów, a wraz z nią jeden z dwóch modeli szczoteczek sonicznych – model DTS701. 

Czytaj więcej...
Genialne rozwiązanie w kolorze

Genialne rozwiązanie w kolorze Rose Gold

2017-10-10

Uśmiech to jeden z najważniejszych elementów naszego wyglądu. Aby był piękny, musi być jednak zdrowy. Niestety, wyniki badań są alarmujące – aż 90% osób cierpi na jedną z chorób jamy ustnej. Do problemów tych prowadzą pospolite błędy w technice szczotkowania. Aby je zniwelować, Oral-B stworzyło najnowocześniejsze urządzenie z innowacyjną technologią, które poprawia nasze złe nawyki w pielęgnacji zębów i jamy ustnej. Mowa o Oral-B Genius, inteligentnej szczoteczce zintegrowanej z aplikacją, która teraz występuje w nowym kolorze Rose Gold.

Czytaj więcej...
Szczoteczki soniczne Teesa Sonic, Sonic PRO

Szczoteczki soniczne Teesa Sonic, Sonic PRO Atrakcyjna cena, zadawalające efekty czyszczenia

2016-10-12

W ofercie producenta zadebiutowały dwie nowe szczoteczki do zębów z serii Teesa Sonic, które zapewnią dobrą jakość pielęgnacji jamy ustnej.

Czytaj więcej...
Szczoteczka Sonicare For Kids HX6322/04 -

Szczoteczka Sonicare For Kids HX6322/04 - uczy dobrych nawyków

2016-08-16

Prezentowany model wyposażony jest w moduł Bluetooth, który współpracując z interaktywną aplikacją, pomaga dzieciom lepiej i dłużej szczotkować zęby.

Czytaj więcej...
Piękny uśmiech to podstawa

Piękny uśmiech to podstawa SonicFresh Total Clean

2016-07-07

Dokładność czyszczenia to największa zaleta elektrycznych szczoteczek do zębów. W tej kategorii produktów debiutuje firma Remington, która wprowadziła na rynek szczoteczki SonicFresh Total Clean. Co je wyróżnia?

Czytaj więcej...
Piękny uśmiech w cenie!

Piękny uśmiech w cenie! Szczoteczka soniczna HX8911/01 Sonicare HealthyWhite+

2015-09-30

Śnieżnobiały uśmiech to największa ozdoba zarówno pań, jak i panów. Ale nie tylko. Zadbane zęby to także kwestia zdrowia i właściwej higieny. Dlatego warto sięgnąć po elektryczne szczoteczki, które zapewniają skuteczne i dokładne czyszczenie zębów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket