BLAUPUNKT

Irygator DIR501 - koniec kłopotów z utrzymaniem higieny jamy ustnej!

Irygator DIR501 - koniec kłopotów z

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do pielęgnacji zębów, a wraz z nią irygator do zębów DTR501. 

Irygator to urządzenie służące do zachowania odpowiedniej higieny jamy ustnej, które stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnego szczotkowania i jest świetnym zamiennikiem nici dentystycznej. Wiele bakterii powodujących problemy z zębami i nieświeżym oddechem znajduje się w trudno dostępnych miejscach oraz przestrzeniach międzyzębowych, dlatego też zwykłe szczoteczki, zarówno te manualne jak i elektryczne, nie zawsze radzą sobie z całkowitym ich usunięciem.

DIR501 skutecznie usuwa zanieczyszczenia i bakterie, dzięki wysokiemu ciśnieniu wody, które można regulować w zakresie 40-90PSI, a efektywna pompa wody pozwoli na uzyskanie do 1400 pulsacji strumienia na minutę.

Pierwszą czynnością jest wlanie wody do odpowiedniego pojemnika o pojemności 150 ml, a następnie wybranie odpowiedniego programu, włączenie urządzenia i przyłożenie dyszy, z której wydobywa się płyn, do czyszczonej powierzchni. Ciśnienie wody skutecznie wypłucze zanieczyszczenia oraz resztki pokarmu, pozostawiając jamę ustną, a zwłaszcza przestrzenie międzyzębowe, idealnie czyste.

Irygator DIR501 może pracować w trzech trybach. Pierwszy z nich - delikatny, przeznaczony jest głównie dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębowymi i nadwrażliwością. Strumień wypuszczany przez dysze irygatora ma mniejsze ciśnienie i nie powoduje ewentualnych podrażnień dziąseł. Drugi tryb - codzienny, jest przeznaczony dla większości użytkowników, a urządzenie zachowuje w nim optymalne parametry pracy. Ostatni tryb - pulsacyjny cechuje się zróżnicowaną siłą strumienia dla uzyskania jeszcze lepszej efektywności czyszczenia.

Urządzenia zostało wyposażone w dwuminutowy timer, dzięki któremu użytkownik wie, ile czasu należy poświęcić na czyszczenie. Solidna, ergonomiczna obudowa zapewnia wygodny chwyt urządzenia w trakcie pracy, a jej nowoczesny design ucieszy oko estetów. Irygator jest urządzeniem bezprzewodowym, co korzystnie wpływa na komfort pracy.

W zestawie z irygatorem znajdują się dwie wymienne dysze, dostępne w ofercie marki Blaupunkt jako dodatkowe akcesorium ACC026. 

Już dziś zapomnij o nici dentystycznej i przekonaj się, jak skuteczny w czyszczeniu jamy ustnej jest irygator DIR501!

Specyfikacja techniczna:

  • Dynamiczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych
  • 3 tryby pracy: delikatny, codzienny i pulsacyjny
  • Dwuminutowy timer
  • Ciśnienie wody od 40 do 90PSI
  • Efektywna pompa wody do 1400 pulsacji/minutę
  • 2 dysze w zestawie (wymienne, dostępne akcesorium ACC026)
  • Pojemny zbiornik na wodę 150ml
  • Bezprzewodowy
  • Kod EAN : 5901750502156

Sugerowana cena detaliczna brutto:  169 zł

Źródło: informacja prasowa

2017-12-07
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket