Artykuły

Miksery ręczne

Miksery ręczne i z misą

2023-04-10

Domowe miksery należą do niezbędnych urządzeń kuchennych. Kojarzymy je przede wszystkim z przygotowywaniem wypieków. Tymczasem dostępne na rynku urządzenia mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria, które znacznie zwiększają spektrum zastosowań. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Domowe miksery

Domowe miksery z misą

2022-12-04

To popularna kategoria urządzeń kuchennych, czasem mylona z robotami planetarnymi ze względu na podobny wygląd. Tymczasem jest to sprzęt choć może o podobnym przeznaczeniu, to działający w inny sposób. Urządzenia oferują jednak spore możliwości, a przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. (Fot. MPM)

Czytaj więcej...
Nie tylko do wypieków

Nie tylko do wypieków – miksery

2022-03-28

Spośród kuchennych akcesoriów do najpopularniejszych zaliczymy miksery ręczne. To proste i kompaktowe urządzenia, które docenią przede wszystkim miłośnicy wypieków. Jednak dzięki dołączonym akcesoriom mogą mieć znacznie szersze zastosowanie.

Czytaj więcej...
Niezbędne w kuchni

Niezbędne w kuchni blendery i miksery ręczne

2021-01-01

Blendery ręczne cieszą się wśród konsumentów ogromną popularnością. Wynika to przede wszystkim z ich uniwersalności. Dostępny na rynku sprzęt często jest wyposażony w dodatkowe akcesoria, które znacznie zwiększają spektrum zastosowań.

Czytaj więcej...
Niezbędne i funkcjonalne

Niezbędne i funkcjonalne roboty kuchenne

2020-11-10

Trudno wyobrazić sobie współczesną kuchnię bez robota kuchennego. Blendery, miksery czy roboty wieloczynnościowe znacznie usprawniają przygotowywanie wielu potraw. Świetnie radzą sobie również z obróbką warzyw i owoców, więc znacznie ułatwiają zdrowe odżywanie.

Czytaj więcej...
Parametry

Parametry – na co warto zwrócić uwagę?

2016-11-28

Roboty kuchenne to zróżnicowana grupa produktów. Podczas zakupu pod uwagę trzeba wziąć nie tylko funkcjonalność urządzeń czy rodzaj dostępnych końcówek, ale także najważniejsze parametry – to także od nich zależy wydajność konkretnych modeli.

Czytaj więcej...
Roboty kuchenne

Roboty kuchenne – jakie urządzenie dla kogo?

2016-11-25

Roboty kuchenne to zróżnicowana kategoria produktów, które już teraz w tej czy innej postaci można znaleźć w każdym domu. Urządzenia te są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i perfekcyjnych pań domu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni typ produktu, w pełni dostosowany do naszych potrzeb.

Czytaj więcej...
Determinanty wyboru

Determinanty wyboru urządzenia kuchennego

2016-10-27

Wybór urządzenia powinien być podyktowany kilkoma kryteriami. Warto pamiętać o kilku kwestiach, które wpływają na możliwości mikserów, blenderów czy robotów wielofunkcyjnych i które potem przekładają się na ich użytkowanie.

Czytaj więcej...
Jaki robot kuchenny

Jaki robot kuchenny wybrać?

2016-10-27

To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie przed zakupem tego jakże praktycznego urządzenia. Jednak odpowiedź nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza wtedy, kiedy nie wiemy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu lub po prostu nie możemy zdecydować się na konkretny typ urządzenia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket