Artykuły

Szuflady grzewcze

Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego

2024-04-26

Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego można wykorzystać do podgrzania naczyń, podtrzymania temperatury przygotowanej żywności, a nawet do gotowania i pieczenia potraw. Wszystko dzięki odpowiedniej cyrkulacji ciepłego powietrza. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i praktyczne

Funkcjonalne i praktyczne kompaktowe sprzęty domowe do zabudowy

2023-09-08

Kompaktowe urządzenia gospodarstwa domowego to takie, które są ponadstandardowo niższe, wyższe lub węższe. Doskonale sprawdzą się w mniejszych kuchniach oraz kuchennych aneksach. Dzięki tym urządzeniom nawet niewielka przestrzeń kuchenna będzie praktyczna i funkcjonalna. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Nowoczesne szuflady grzewcze

Nowoczesne szuflady grzewcze i sous-vide

2023-05-04

Technika gotowania sous-vide polega na zamknięciu żywności w specjalnych workach próżniowych, a następnie gotowaniu jej na parze w temperaturze od 40 do 100 °C. Dzięki całkowicie szczelnej torebce zachowane zostają naturalne smaki, kolor i konsystencja, a także wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Wszystkie te czynności wykonamy wygodnie w specjalnych szufladach grzewczych, które, choć są nowością wśród sprzętów AGD, szybko zyskują na popularności. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne linie wzornicze

2022-11-29

Nowoczesne, spójne wzornictwo pozwala stworzyć jednolity efekt. Zwykle spójna linia wzornicza ma swoją nazwę, która jest jednocześnie określeniem handlowym. Nierzadko nazwa nawiązuje bezpośrednio do walorów linii i jej autów czy projektanta, który ją stworzył. Polacy coraz chętniej decydują się na takie zestawienie sprzętów. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego

Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego

2022-10-06

Szuflady do zabudowy to nowe, ale już cieszące się ogromną popularnością sprzęty gospodarstwa domowego. Większość z nich wykorzystywana jest jako urządzenia do podgrzewania, ale na rynku znajdziemy również modele, których jedną z praktycznych funkcji jest pakowanie próżniowe. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Szuflady

Szuflady do pakowania próżniowego

2021-12-01

Pakowanie próżniowe to przede wszystkim dłuższe przechowywanie żywności. Proces opiera się na wypompowaniu powietrza z worków foliowych lub specjalnych pojemników próżniowych, w których znajdują się produkty spożywcze. Na rynku dostępne są kompaktowe modele, a także większe – do zabudowy, w formie specjalnej szuflady.

Czytaj więcej...
Spójne

Spójne linie wzornicze

2021-11-01

Linia wzornicza to nic innego jak seria produktów o tej samej bądź bardzo podobnej stylistyce elementów wykończeniowych, dekoracji czy całych frontów urządzeń. Linie wzornicze w dużym sprzęcie kuchennym AGD to wyjątkowo ciekawa i spójna oferta. Po zamontowaniu w kuchni stanowią integralną i efektowną jej część. Mogą występować zarówno w formie wolnostojącej, jak i do zabudowy.

Czytaj więcej...
Wielozadaniowe

Wielozadaniowe szuflady grzewcze

2021-10-03

Szuflady grzewcze to stosunkowo nowe rozwiązania AGD. Mogą stanowić praktyczny zestaw z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową lub ekspresem do kawy. Na pewno dopełnią funkcjonalność tych sprzętów, a tym samym sprawią, że gotowanie stanie się przyjemniejsze.

Czytaj więcej...
Grzanie i gotowanie

Grzanie i gotowanie w zabudowie

2019-12-31

Szuflada grzejna to ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych osób, które szukają nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań AGD do swojej kuchni. Z urządzenia z pewnością zadowoleni będą nie tylko dorośli, ale także najmłodsi domownicy, którzy dzięki szufladzie grzewczej mogą w niej z łatwością przygotować słodkie przysmaki, np. gorącą czekoladę.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket