Artykuły

Słuchawki i głośniki

Słuchawki i głośniki w plenerze i na imprezie

2024-05-26

Głośniki i słuchawki obsługujące standard Bluetooth doskonale sprawdzą się na wakacjach, w plenerze, gdzie najchętniej uprawiamy sport i relaksujemy się przy grillu. Także impreza z głośnikiem o dużej mocy z efektami specjalnymi dostarczy wiele wrażeń. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Słuchawki Bluetooth

Słuchawki Bluetooth dla aktywnych

2022-01-23

Moda na aktywny wypoczynek sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy na uprawianiu sportu w terenie, w domu, na siłowni czy basenie. Przy wielogodzinnym treningu czas umili muzyka ze słuchawek Bluetooth. Do tego celu najlepiej nadają się lekkie słuchawki bezprzewodowe nauszne, douszne i dokanałowe. (Fot. Creative)

Czytaj więcej...
Słuchawki

Słuchawki na różne okazje

2021-08-27

Rozmaitość konstrukcji słuchawek przekłada się na różnorodność funkcji wykorzystywanych w słuchawkach. Producenci słuchawek stosują w swoich modelach najróżniejsze rozwiązania, które mają sprawić, że korzystanie z tych urządzeń będzie prawdziwą przyjemnością, dzięki coraz lepszej jakości dźwięku.

Czytaj więcej...
Jaki sprzęt dla DJ-a

Jaki sprzęt dla DJ-a wybrać?

2021-01-25

Decydując się na zakup zestawu DJ-skiego, nie należy sugerować się wyłącznie ceną urządzeń, ale przede wszystkim funkcjami, jakie mają one dostępne, i rozwiązaniami technicznymi, jakie wykorzystują. Podpowiadamy, jaki sprzęt dla DJ-a wybrać.

Czytaj więcej...
Obraz i dźwięk w

Obraz i dźwięk w grach wideo

2020-10-15

Gry wideo cieszą się coraz większą popularnością. W naszych salonach obok telewizorów goszczą konsole, a laptopy czy komputery gamingowe oferują niespotykane dotąd możliwości. Jednak żeby czerpać pełnię radości z zabawy, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Podstawę stanowi, oczywiście, wyświetlacz – telewizor lub monitor do gier.

Czytaj więcej...
Różnorodność konstrukcji i zastosowań

Różnorodność konstrukcji i zastosowań słuchawek

2020-08-19

Dostępne na rynku słuchawki mają rozmaitą konstrukcję – od kompaktowej, całkowicie bezprzewodowej, przez przewodową dokanałową, a na dużej nausznej kończąc. To, jakie słuchawki będą dla nas najlepsze, zależy w dużej mierze od ich późniejszego zastosowania. Jedne lepiej sprawdzą się w plenerze, a inne w domowym systemie audio czy podczas grania na konsoli lub komputerze.

Czytaj więcej...
Mobilnie

Mobilnie i bezprzewodowo

2019-04-25

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z wykorzystaniem wyposażonych w moduł Bluetooth słuchawek czy głośników jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które pozwala cieszyć się dobrym jakościowo brzmieniem nie tylko w domowym zaciszu, ale również w plenerze.

Czytaj więcej...
Słuchawki – wyjątkowe konstrukcje

Słuchawki – wyjątkowe konstrukcje

2018-09-05

Rynek słuchawek jest obecnie tak różnorodny, że wśród olbrzymiej liczby dostępnych modeli można znaleźć zarówno słuchawki za kilkanaście złotych, jaki i drogie hi-endowe konstrukcje, które nie tylko świetnie się prezentują, ale również zapewniają świetne brzmienie.

Czytaj więcej...
Przydatne akcesoria

Przydatne akcesoria

2017-04-24

Po skończonym treningu przydatne będą rozmaite akcesoria słuchawkowe.

Czytaj więcej...
Zintegrowany pulsometr

Zintegrowany pulsometr

2017-04-24

Ciekawym rozwiązaniem, dostępnym w słuchawkach sportowych, jest pulsometr.

Czytaj więcej...
Redukcja hałasu

Redukcja hałasu

2017-04-24

Chcąc lepiej odizolować się od dźwięków otoczenia, można wykorzystać modele z aktywną redukcją hałasu (ANC, od ang. Active Noise Cancellation).

Czytaj więcej...
Modele dla aktywnych

Modele dla aktywnych

2017-04-24

Słuchawki przeznaczone dla sportowców i osób aktywnych powinny odznaczać się zwiększoną odpornością na różnorodne czynniki zewnętrzne.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket