Artykuły

Telewizory premium 4K Ultra HD

Telewizory premium 4K Ultra HD do 65 cali

2023-09-02

Telewizory premium kojarzą się z dużymi przekątnymi – powyżej 65 cali, a przy tym są one bardzo drogie. Wśród cieszących się największą popularnością telewizorów 55- i 65-calowych znajdziemy modele 4K Ultra HD bardzo dobrze wyposażone w rozsądnej cenie. Do najlepiej wyposażonych ze względu na zastosowane podzespoły należą telewizory do gier, kina domowego i sportu. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Dekodery DVB-S2, IPTV i OTT

Dekodery DVB-S2, IPTV i OTT – najlepsza oferta programowa

2023-08-31

Dekodery satelitarne oraz OTT oferowane są przede wszystkim przez platformy cyfrowe. Możliwość korzystania z największej oferty kanałów telewizyjnych na żywo oraz filmów z największych serwisów, jak Netflix czy Disney+ przyciąga klientów. W tym roku, praktycznie niema nowości sprzętowych, ale aktualizacje oprogramowania wprowadzają nowe funkcje. (Fot. TechniSat)

Czytaj więcej...
Telewizja mobilna

Telewizja mobilna na wakacje

2023-06-29

Czas wakacji to podróże i wypoczynek. Przy gorszej pogodzie warto mieć możliwość oglądania telewizji. W domkach letniskowych, a nawet namiocie czy łodzi, kamperze polecane są telewizory zasilane napięciem 12 V z akumulatora. Tam gdzie jest zasięg sieci internetowej sprawdzi się smartfon i tablet z odpowiednią aplikacją. (Fot. TechniSat)

Czytaj więcej...
Telewizja laserowa

Telewizja laserowa – obraz jak w kinie

2023-06-29

Telewizory laser TV to nie tylko wielki ekran, ale i jakość obrazu. Kupujący znajdzie w ofercie zestawy zawierające projektor i ekran przeznaczone do oglądania filmów, sportu czy gier, a także do zastosowań profesjonalnych, np. prezentacji. Tak jak w telewizorze wyposażone są one w tuner DVB-T2/HEVC. (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
System telewizji hotelowej Hitachi Hotel TV – profesjonalne usługi i rozrywka

System telewizji hotelowej Hitachi Hotel TV – profesjonalne usługi i rozrywka (artykuł promocyjny)

2023-01-28

Hitachi Hotel TV pomaga prowadzić działalność hotelarską, oferując przyjazne dla gości funkcje i usługi dostępne na ekranie telewizora. Rozwiązania koncentrują się na trzech obszarach kluczowych dla branży hotelarskiej: rozrywce, wygodzie i wydajności.

Czytaj więcej...
Telewizory do gier

Telewizory do gier z różnymi platformami

2022-06-30

Telewizory z system Android TV szybko się rozwijają. Mają je w ofercie najwięksi producenci. W tym roku najlepsze serie telewizorów wyposażone będą w system Google TV. Wprowadzane są też wersje telewizorów specjalnie wyposażone w funkcje do gier z różnymi platformami, a to ze względu na bogatą ofertę w sklepie Google Play i usługach chmurowych np. Stadia.

Czytaj więcej...
Najnowsze telewizory

Najnowsze telewizory na CES 2022

2022-01-23

W Las Vegas na konferencjach producentów sprzętu RTV odbywających się na żywo lub wirtualnie (w sieci) zaprezentowano nowości w sprzęcie RTV, jakie zobaczymy w sklepach w tym roku i w najbliższych latach.

Czytaj więcej...
Dekodery 4K

Dekodery 4K do telewizji z anteną czy bez anteny?

2021-12-22

Platformy Canal+ i Polsat Box rozwijają swoją działalność mimo pandemii. Grupa Cyfrowy Polsat zdecydowała się na rebranding marki Cyfrowy Polsat ma Polsat Box. Obie platformy inwestują w dekodery 4K i produkcję filmową, aby przyciągnąć klientów do swojej oferty kanałów telewizyjnych i serwisów VoD.

Czytaj więcej...
Telewizja w podróży

Telewizja w podróży i aplikacje live oraz VoD

2021-07-27

Sezon wakacyjny obfituje w imprezy sportowe – odbyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2020,a zaczną i igrzyska olimpijskie w Londynie. Większość z nas będzie podróżować na wakacjach, a część odpoczywać na działkach. Dlatego opisujemy sposoby oglądania telewizji w terenie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket