Artykuły

Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski

Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski [promocja]

2023-10-31

Polski Komitet Olimpijski i Grupa Polsat Plus zawarły porozumienie, dzięki któremu Grupa Polsat Plus i należąca do niej sieć Plus będą sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski.

Czytaj więcej...
Nagroda Nobla z chemii

Nagroda Nobla z chemii dla kropek kwantowych

2023-10-29

Komitet Królewskiej Szwedzkiej Akademii Nauk przyznał w 2023 r. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii trzem naukowcom za odkrycie i syntezę kropek kwantowych, które są już stosowane między innymi w wyświetlaczach QLED telewizorów i monitorów.

Czytaj więcej...
Zalety telewizorów

Zalety telewizorów mini-LED

2023-10-29

Telewizory mini-LED są coraz popularniejsze dzięki bardzo dobrej jakości obrazu i funkcjom. Najlepsze modele konkurują z matrycami OLED. Marka Hisense w 2023 r. do swojej oferty wprowadziła aż cztery serie telewizorów mini-LED.

Czytaj więcej...
AB Innovation Days

AB Innovation Days już po raz 9!

2023-10-05

W dniach 7-8 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja AB Innovation Days. To jedno z ważniejszych wydarzeń w branży AGD-RTV, którego organizatorem jest wrocławska spółka AB SA.

Czytaj więcej...
Operatorem platformy

Operatorem platformy medialnej i rozrywkowej

2023-09-20

Podczas webOS Partner Summit 202 firma LG Electronics ogłosiła postawienie pierwszego kroku w kierunku przekształcenia się w operatora platformy medialnej i rozrywkowej.

Czytaj więcej...
Wystawa Tech-Day

Wystawa Tech-Day w dniach 10 - 12 listopada

2023-09-20

15 września 2023 – Korporacja Sharp zorganizuje swoją pierwszą niezależną wystawę technologiczną na dużą skalę "SHARP Tech-Day" w dniach 10-12 listopada w Tokyo Big Sight (Koto-Ku, Tokio).

Czytaj więcej...
Dolby Atmos FlexConnect

Dolby Atmos FlexConnect w telewizorach chińskiej marki

2023-09-20

Dolby Laboratories, lider w dziedzinie dostarczania rozrywki, zaprezentował swoją ostatnią innowację - Dolby Atmos FlexConnect. TCL, jako pierwsza na świecie zastosuje najnowszą funkcję w swoich telewizorach dostępnych już w 2024 roku.

Czytaj więcej...
Rozwija i inwestuje

Rozwija i inwestuje w media internetowe

2023-09-04

Grupa Polsat Plus rozwija internetowe portale tematyczne, które wykorzystują unikalne treści produkowane przez kanały telewizyjne oraz powołane do tego redakcje i inwestuje w nowe.

Czytaj więcej...
Wkracza

Wkracza na polski rynek

2023-09-01

Mówiąc Tesla, większość z nas myśli o samochodzie. Jednak do Polski wkroczyła Tesla – czeska marka urządzeń smart home.

Czytaj więcej...
Raport ESG

Raport ESG – działania w ochronie środowiska

2023-09-01

Emitel w opublikowanym raporcie podsumował działania, które podjął w 2022 roku w obszarach ESG (Environmental, Social and Corporate Governance), czyli ochrony środowiska naturalnego, społecznej odpowiedzialności i ładu korporacyjnego.

Czytaj więcej...
Czołowe miejsce

Czołowe miejsce na rynku telewizorów OLED

2023-08-31

Według firmy badawczej Omdia, LG osiągnęło 60 proc. udziałów w I kwartale 2003 r. w sprzedaży telewizorów z wyświetlaczem OLED na światowym rynku. Firma LG w tym roku świętuje dziesięciolecie zaprezentowania pierwszego komercyjnego telewizora z ekranem w tej technice.

Czytaj więcej...
Jak oglądają telewizję

Jak oglądają telewizję Polacy?

2023-08-30

Statystyczny Polak ogląda telewizję przez ok. 3 godziny i 55 minut dziennie. Chociaż może wydawać się to dużo, czas spędzany przed telewizorem regularnie maleje, do czego przyczynia się rozwój serwisów VoD. 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket