Artykuły

Chłodzenie i ogrzewanie

Chłodzenie i ogrzewanie – termowentylatory domowe

2023-07-12

Choć obecnie w głowie mamy przede wszystkim upalne lato, to już we wrześniu wieczorne temperatury mogą być niskie. Tymczasem nawet w tym okresie chcielibyśmy spędzać czas na działkach czy w domkach letniskowych. Szczególnie wieczorami przydatne mogą okazać się termowentylatory. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Domowe klimatyzatory

Domowe klimatyzatory stacjonarne

2023-06-14

Coraz bardziej upalne lata sprawiają, że montaż w domu czy mieszkaniu klimatyzacji zaczyna być nie tylko miłym udogodnieniem, ale w wielu przypadkach wręcz koniecznością. Do tego nowoczesne modele z funkcją pompy ciepła mogą być wykorzystywane również do dogrzewania pomieszczeń, co sprzyja całorocznej użyteczności. (Fot. TCL)

Czytaj więcej...
Osuszacze powietrza

Osuszacze powietrza do różnych zastosowań

2022-02-05

Często zdarza się tak, że w pomieszczeniach jest zbyt duża wilgotność, wówczas potrzebny jest osuszacz, który uchroni ściany przed grzybem czy pleśnią lub wysuszy szybciej pranie. Wybrane modele oprócz funkcji osuszania mogą utrzymywać wilgotność na optymalnym poziomie i mieć funkcję oczyszczania powietrza. Najmniejsze z nich mogą być stosowane w szafach z ubraniami, czy spiżarniach.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne i przenośne

2019-03-29

Urządzenia klimatyzacyjne nie tylko utrzymują zadaną temperaturę, aby chłodzić pomieszczenie, ale mogą powietrze oczyszczać, ogrzewać, osuszać oraz utrzymywać optymalną wilgotność i czystość za pomocą różnych fi ltrów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket