Artykuły

Logistyka w zakładzie przetwarzania elektroodpadów

Logistyka w zakładzie przetwarzania elektroodpadów [promocja]

2023-05-10

Świadome gospodarowanie sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz jego odpowiednie pozbycie się to jedno. Drugą ważną kwestią jest logistyka i ostateczny recycling. Jak jest dostarczany taki sprzęt przez jedną z największych tego typu spółek w Polsce i jak ważne jest to dla naszego środowiska? O tym rozmawiamy z Marcinem Połeciem, kierownikiem Działu Logistyki REMONDIS Electrorecycling.

Czytaj więcej...
Wyróżniony srebrnym medalem

Wyróżniony srebrnym medalem „EcoVadis”

2023-04-15

Firma Hisense Europe – producent sprzętu AGD pod markami Hisense i Gorenje – otrzymała srebrny medal „EcoVadis”. Potwierdza on zaangażowanie w zrównoważone praktyki biznesowe i jest dowodem ciągłych wysiłków firmy w celu zmniejszenia wpływu na planetę i promowania odpowiedzialności społecznej.

Czytaj więcej...
Program „Kocham recykling”

Program „Kocham recykling” dla firm

2023-04-15

Organizowany przez ASEKOL PL projekt „Kocham recykling” kierowany jest do zaangażowanych społecznie i ekologicznie przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć świadomość w zakresie przetwarzania elektroodpadów wśród swoich pracowników.

Czytaj więcej...
V

V Kongres AGD

2023-04-13

W dn. 25 – 26 maja odbędzie się V Kongres AGD, jedno z największych tego typu wydarzeń w branży, stanowiące przestrzeń do wymiany kontaktów i doświadczeń, a także do rozmów B2B.

Czytaj więcej...
200 mln

200 mln sprzedanych produktów

2023-04-09

Obecna od zeszłego roku w Polsce japońska marka Ionickiss, oferująca innowacyjne jonowe szczoteczki do zębów, sprzedała na całym świecie już 200 mln produktów.

Czytaj więcej...
Roomba Combo j7+

Roomba Combo j7+ zdobywcą ważnych wyróżnień

2023-04-09

W ostatnim czasie Roomba Combo j7+ okazała się najlepszym produktem w kategorii AGD plebiscytu „Imperatory WP”, oprócz tego roboty te pozytywnie przeszły proces weryfikacji uznanej jednostki certyfikującej TÜV SÜD.

Czytaj więcej...
Kup produkt

Kup produkt i zasadź drzewo

2023-03-14

Firma Ultimate Products – dystrybutor m.in. takich marek jak Salter, Beldray czy Petra, żeby zrównoważyć wpływ swego biznesu na środowisko realizuje inicjatywę „Buy me & plant a tree”.

Czytaj więcej...
Nagrodzony „Gwiazdą Jakości Obsługi”

Nagrodzony „Gwiazdą Jakości Obsługi” i „Diamentem Forbesa”

2023-03-14

Obchodząca w tym roku 30-lecie istnienia gdyńska firma DLF została wyróżniona „Gwiazdą Jakości Obsługi” i „Diamentem Forbesa”. Prestiżowe wyróżnienia potwierdzają mocną pozycję dystrybutora m.in. marek takich jak Crockpot, iRobot, Stadler Form, Breville, FoodSaver, Segway-Ninebot, Laurastar.

Czytaj więcej...
Zdobywcą prestiżowej nagrody

Zdobywcą prestiżowej nagrody MX

2023-03-12

Firma BSH w Rzeszowie otrzymała prestiżową nagrodę dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Wyróżnienie „MX Award” jest przyznawane raz w roku przez jury złożone z najlepszych ekspertów z branży przemysłowej i firm produkcyjnych z Niemiec.

Czytaj więcej...
Kompleksowa oferta

Kompleksowa oferta dla gmin

2023-03-12

W 2023 r. Asekol kontynuuje strategię kompleksowej obsługi gmin w zakresie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu organizacja może zaproponować bezpieczne i skuteczne rozwiązania, możliwe do wdrożenia bezkosztowo dla mieszkańców.

Czytaj więcej...
Wspiera

Wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

2023-03-07

Marka iRobot za sprawą autoryzowanego importera i dystrybutora w Polsce – DLF Sp. z o.o. po raz kolejny przyłączyła się do akcji charytatywnych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. We współpracy z polskimi artystami od 2019 r. powstaje cyklicznie jedyny w swoim rodzaju egzemplarz iRobota Roomba.  

Czytaj więcej...
Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego

Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego [promocja]

2023-03-02

 

Początek roku to dobry czas, żeby zweryfikować wpis w BDO i złożyć wniosek aktualizacyjny. Wpis w bazie danych o odpadach nie aktualizuje się automatycznie po dokonaniu zmian w KRS czy rejestrze działalności gospodarczej. Każdorazowo należy dokonać aktualizacji przez złożenie wniosku aktualizacyjnego.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket