Artykuły

Złotą Budowlaną Marką

Złotą Budowlaną Marką Roku 2021

2021-07-28

Marka Lahti Pro zyskała ponownie uznanie rynku za sprawą prestiżowego projektu badawczego Budowlana Marka Roku edycja 2021.

Czytaj więcej...
Z rekomendacją

Z rekomendacją Filharmonii Krakowskiej

2021-07-28

Od ponad dziesięciu lat Kärcher wspiera Filharmonię im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. W ramach tych działań firma zaopatruje obiekt Filharmonii w niezbędny sprzęt czyszczący oraz środki czyszczące i akcesoria.

Czytaj więcej...
Rozwija serwis narzędzi

Rozwija serwis narzędzi Modeco Expert

2021-05-23

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, dystrybutor marki Modeco Expert dodał na jej stronie nowe zakładki, ułatwiające klientom komunikację oraz uzyskanie wiedzy technicznej na temat produktów.

Czytaj więcej...
Wspiera wyścigi

Wspiera wyścigi Extreme E

2021-05-23

Extreme E – międzynarodowa jednoklasowa seria wyścigów off-road ma przyjemność ogłosić, że Kärcher został jej oficjalnym dostawcą sprzętu czyszczącego.

Czytaj więcej...
Intensywny rozwój sieci

Intensywny rozwój sieci PSB Mrówka

2021-05-23

Pomimo pandemii grupa PSB nie zwalnia tempa i rozwija sieć sklepów PSB Mrówka. W 2020 r. powstało 14 sklepów, tym samym grupa PSB dysponuje już 330 marketami typu dom i ogród pod tą marką.

Czytaj więcej...
Odpowiada na 100 pytań

Odpowiada na 100 pytań o fotowoltaikę

2021-05-23

Odpowiedzi na 100 najczęściej zadawanych pytań o fotowoltaikę znalazły się w najnowszym poradniku, który Tauron przygotował dla swoich klientów. Poradnik został przygotowany z myślą o osobach, które rozważają montaż instalacji fotowoltaicznej. Poradnik można pobrać ze strony tauron.pl/ebook.  

Czytaj więcej...
Polska gospodarka po roku pandemii

Polska gospodarka po roku pandemii

2021-05-23

Mimo przedłużających się ograniczeń w funkcjonowaniu gospodarki eksperci spodziewają się solidnego wzrostu PKB o 3,8 proc. w tym roku. Podmioty gospodarcze, a także konsumenci w coraz większym stopniu przystosowują się do pandemicznej rzeczywistości. Powoduje to, że obecne restrykcje nie są już tak dotkliwe dla koniunktury, jak miało to miejsce wiosną ubiegłego roku.

Czytaj więcej...
Zebrała ponad 1400

Zebrała ponad 1400 palet elektrośmieci

2021-04-26

Wiosenna edycja akcji Castoramy „Kwiaty za elektrograty” trwała tylko jeden dzień, jednak jej wynik jest naprawdę imponujący. Podczas kilkunastu godzin zebrano 1413 palet elektrośmieci oraz rozdano prawie 200 000 bratków. To jednoznacznie świadczy o ogromnym zaangażowaniu klientów i pracowników.

Czytaj więcej...
Wymiana stolarki w programie

Wymiana stolarki w programie „Czyste Powietrze”

2021-04-26

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który sprawuje patronat honorowy nad programem społecznym „Wymiana stolarki + Dobry montaż”, przekazał na prośbę Związku POiD najnowsze statystyki dotyczące dofinansowania z programu „Czyste Powietrze” na wymianę stolarki otworowej.

Czytaj więcej...
„Laur Konsumenta”

„Laur Konsumenta” dla marek Lahti Pro i Proline

2021-04-26

W tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu „Laur Konsumenta” w kategorii odzież robocza marka Lahti Pro została odznaczona godłem „Top Marka 2021”. Marka Proline została wyróżniona „Złotym Laurem Konsumenta” w kategorii narzędzia ręczne.

Czytaj więcej...
Rynek narzędzi ręcznych

Rynek narzędzi ręcznych w perspektywie do 2027 r.

2021-03-21

Wzrost wykorzystania narzędzi ręcznych w budownictwie, uprzemysłowienie wraz ze wzrostem wydatków infrastrukturalnych oraz duże początkowe koszty elektronarzędzi przekładają się na wzrost globalnego rynku narzędzi ręcznych.

Czytaj więcej...
Rafał Nęcek

Rafał Nęcek dyrektorem zarządu Kaercher Sp. z o.o.

2021-03-21

Światowa marka Kärcher, od 1993 przybliżana polskim odbiorcom przez firmę Kärcher Sp. z o.o., zyskuje w Polsce nowe przewodnictwo. Od początku bieżącego roku stanowisko dyrektora zarządu objął Rafał Nęcek, od 18 lat związany z firmą zlokalizowaną w Krakowie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket