Artykuły

X-type

X-type – nowy, intuicyjny wymiar gotowania

2019-10-28

Amica stale zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami. Tym razem wspomnianą innowację odnaleźć można w najnowszych płytach indukcyjnych, które rozszerzyły wprowadzoną niedawno na rynek linię urządzeń do zabudowy X-type. Sprzęty te przyciągają uwagę designem, funkcjonalnością i przede wszystkim mądrym projektem – co najważniejsze – docenianym i wybieranym przez klientów.

Czytaj więcej...
Kuchnia

Kuchnia Mateusza Gesslera

2019-10-28

Jak wygląda? Łączy w sobie funkcjonalność i francuską elegancję. Za jej projekt odpowiada Dorota Szelągowska, która przemyślane i użytkowe rozwiązania oprawiła w stylową zabudowę. Aby efekt był perfekcyjny, kuchnia została wyposażona w nowoczesne urządzenia marki Bosch. Dla dwójki ambasadorów Akademii Smaku to był oczywisty wybór.

Czytaj więcej...
5 lat gwarancji

5 lat gwarancji w studiach mebli kuchennych

2019-10-28

Polski producent AGD – firma Amica – przygotował dla klientów wyjątkową promocję. Korzystając z oferty, możemy przedłużyć gwarancję na wybrane urządzenia z 2 do 5 lat.

Czytaj więcej...
Centrum Domowych Inspiracji

Centrum Domowych Inspiracji we Wrocławiu

2019-10-28

We Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej 143 powstało Centrum Domowych Inspiracji, stworzone przez firmę BSH. W tym wyjątkowym showroomie możemy zobaczyć innowacyjne sprzęty gospodarstwa domowego marek Bosch i Siemens.

Czytaj więcej...
Jesienny

Jesienny comfort food

2019-10-25

Spadające liście z drzew i ponura aura za oknem to oznaka, że nadeszła jesień. W taką pogodę stawiamy na "comfort food", czyli jedzenie poprawiające nastrój. Dzięki piekarnikowi Samsung Dual Cook Flex™ przygotowanie pysznych, jesiennych dań nie zajmie nam zbyt wiele czasu.

Czytaj więcej...
Innowacyjne AGD

Innowacyjne AGD na IFA 2019

2019-10-09

Jaki będzie dom przyszłości? Jaka będzie kuchnia przyszłości? Na te pytania starało się odpowiedzieć wielu producentów sprzętu AGD, którzy prezentowali swój innowacyjny sprzęt na berlińskich targach, które od lat cieszą się olbrzymią popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Czytaj więcej...
Aktualizacja

Aktualizacja dla urządzeń z Heosem

2019-10-01

Firma Sound United, właściciel marek Denon i Marantz, udostępniła nową wersję oprogramowania dla urządzeń kompatybilnych z systemem multiroom Heos. Oprócz ciągłych ulepszeń i poprawek błędów aktualizacja wprowadza również wiele dotąd niedostępnych rozwiązań.

Czytaj więcej...
23. edycja wystawy

23. edycja wystawy przed nami

2019-10-01

Przypominamy, że w listopadzie odbędzie się kolejna, już 23. edycja wystawy Audio Video Show. Najlepszej jakości sprzęt audio ponownie zagości na PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Czytaj więcej...
Dźwięk

Dźwięk w jakości studyjnej

2019-10-01

Netflix oferuje funkcję „Dźwięk wysokiej jakości”. Sprawia ona, że widz może usłyszeć to, co twórcy słyszą w studiu nagraniowym. Dzięki temu nawet najdrobniejszy szczegół sprawia, że wrażenia słuchacza stają się bardziej intensywne.

Czytaj więcej...
6 nagród

6 nagród EISA

2019-10-01

W tegorocznej edycji konkursu EISA spośród wszystkich przyznanych nagród aż 6 trafi ło do produktów znajdujących się w ofercie dystrybucyjnej spółki Horn Distribution.

Czytaj więcej...
25 lat

25 lat w Polsce

2019-10-01

Minęło 25 lat, odkąd Canon, lider w zakresie systemów obrazowania, otworzył swój oddział w Polsce. Firma przygotowała z okazji swojego jubileuszu stronę internetową: www.canon.pl/25lat, która podsumowuje i przybliża osiągnięcia firmy w tym okresie.

Czytaj więcej...
Telewizory smart TV

Telewizory smart TV – rok 2019/2020

2019-10-01

Na tegorocznych targach IFA Toshiba TV zaprezentowała nowe modele telewizorów, które zmienią sposób oglądania telewizji i pozwolą stworzyć dom „inteligentny” dzięki asystentom Google i Alexa oraz funkcjom Android TV.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket