Artykuły

Nowości

Nowości w dekoderach Polsat Box 4K i Polsat Box Lite 4K

2023-04-28

W dekoderach Polsat Box 4K pojawiły się aplikacja Disney+, zmienione menu główne i wyszukiwarka głosowa. Nowe funkcje pozwalają na jeszcze wygodniejsze korzystanie z telewizji, serwisów streamingowych i treści na żądanie.

Czytaj więcej...
Plus – najlepsza rozrywka w sieci 5G

Plus – najlepsza rozrywka w sieci 5G [promocja]

2023-04-27

W roku 2020 operatorzy komunikacyjni: Plus, Play, T-Mobile i Orange udostępnili w Polsce technologię 5G. Jak pokazują niezależne testy, zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o rozwój tej technologii, jest Plus, który stale zwiększa zasięg swojej sieci 5G.

Czytaj więcej...
AI wsparciem dla obsługi

AI wsparciem dla obsługi klienta w call center

2023-04-18

W Centrum Nauki Kopernik odbyła się konferencja firmy Silver Bullet Solutions - „AI wspiera pracowników. Silver Whisper – innowacyjne rozwiązania dla biznesu, z zakresu przetwarzania języka naturalnego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji”, które może zrewolucjonizować obsługę klienta w call center

Czytaj więcej...
Specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”

Specjalny odcinek „Świata według Kiepskich” w technologii deepfake

2023-03-24

Tylko w Polsat Box Go można obejrzeć specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch.

Czytaj więcej...
Grupa Hisense odznaczona

Grupa Hisense odznaczona prestiżową nagrodą EcoVadis

2023-03-20

Grupa Hisense, jeden z czołowych producentów urządzeń RTV i AGD, została nagrodzona srebrnym medalem EcoVadis w uznaniu za osiągnięcia w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Czytaj więcej...
Disney+ na start przez rok w prezencie

Disney+ na start przez rok w prezencie z telewizją Polsat Box

2023-03-20

Polsat Box wprowadza nową promocję – pierwsze 12 miesięcy Disney+ w prezencie. Oferta obowiązuje przy wyborze pakietów telewizyjnych w trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem i będzie dostępna od środy, 15 marca br.

Czytaj więcej...
Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego

Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego [promocja]

2023-03-02

 

Początek roku to dobry czas, żeby zweryfikować wpis w BDO i złożyć wniosek aktualizacyjny. Wpis w bazie danych o odpadach nie aktualizuje się automatycznie po dokonaniu zmian w KRS czy rejestrze działalności gospodarczej. Każdorazowo należy dokonać aktualizacji przez złożenie wniosku aktualizacyjnego.

Czytaj więcej...
Drugie miejsce w światowym rynku

Drugie miejsce w światowym rynku producentów telewizorów

2023-03-02

Firma TCL zajmuje drugie miejsce wśród globalnych producentów telewizorów na świecie pod względem udziału w rynku w okresie od stycznia do grudnia 2022.

Czytaj więcej...
Usługa Boosteroid

Usługa Boosteroid przy zakupie telewizora z serii EQ oraz FN

2023-03-01

Sharp Consumer Electronics, jedna z czołowych firm technologicznych na świecie, połączył siły z dostawcą usługi Boosteroid i oferuje 3 miesiące subskrypcji gratis przy zakupie telewizora Sharp z serii EQ lub FN.

Czytaj więcej...
Pierwsze miejsce w grudniu 2022 r.

Pierwsze miejsce w grudniu 2022 r. w globalnej sprzedaży telewizorów

2023-03-01

Według danych opublikowanych przez instytut badań rynkowych AVC Revo światowa sprzedaż telewizorów Hisense w grudniu 2022 r. wyniosła ponad 2,3 mln sztuk. Ten wynik plasuje markę na pierwszym miejscu na rynku międzynarodowym i świadczy o stale rosnącej pozycji marki w branży TV.

Czytaj więcej...
Dekodery 4K UltraBox+

Dekodery 4K UltraBox+ po „liftingu” oprogramowania

2023-02-28

Bardzo dobry dekoder Canal+ 4K UltraBOX otrzymuje kolejną wersję oprogramowania, dzięki czemu zyskuje nowe możliwości.

Czytaj więcej...
Wiosenna runda PKO BP Ekstraklasy dostępna online

Wiosenna runda PKO BP Ekstraklasy dostępna online w Polsat Box Go

2023-02-28

Wszystkie spotkania najważniejszych klubowych rozgrywek piłkarskich w Polsce można śledzić na żywo online na wielu urządzeniach na kanałach Canal+ Sport3 i Canal+ Sport4, dostępnych w Polsat Box Go w ramach pakietu Polsat Box Go Sport.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket