Artykuły

Rodzaje

Rodzaje ekspresów do kawy

2016-11-23

Parzyć kawę można na wiele sposobów, wykorzystując do tego celu przeróżne urządzenia. I tak jest na całym świecie – od tygielka, przez kafeterię do zautomatyzowanych częściowo lub w pełni, maszyn. Te ostatnie warto polecić szczególnie. Przygotujemy w nich, bowiem kawę szybko, zdrowo i komfortowo.

Czytaj więcej...
Jaki ekspres do kawy

Jaki ekspres do kawy wybrać?

2016-11-21

To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie przed zakupem sprzętu potrzebnego do zaparzenia pysznej kawy. Jednak odpowiedź nie zawsze jest taka łatwa, zwłaszcza wtedy, kiedy nie wiemy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru.

Czytaj więcej...
Determinanty

Determinanty dobrej kawy

2016-11-21

Dobra kawa jest pojęciem względnym, bo każdy ma inny gust i co innego mu smakuje. Są jednak pewne elementy, które wpływają na jakość naparu, bądź mają na niego niezaprzeczalny wpływ.

Czytaj więcej...
Jak bardzo kochasz kawę? Zbiór najciekawszych memów

Jak bardzo kochasz kawę? Zbiór najciekawszych memów

2016-09-30

Wybór ekspresu do kawy może być nie lada kłopotem, w międzyczasie można odprężyć się przy... internetowych memach.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

Ekspres automatyczny CM7

2015-11-01

Możliwość wyboru jest tym, na co od samego początku stawiają miłośnicy kawy. Wybór różnego rodzaju napojów, opcja zmieniania parametrów „małej czarnej” czy zapisywanie ustawień pod własnym profilem to podstawowe zalety nowoczesnych ekspresów. Możliwości zwiększa firma Miele, która wprowadziła na rynek modele CM7, czyli urządzenia specjalizujące się także w przygotowywaniu herbaty.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket