Artykuły

Eleganckie, praktyczne i

Eleganckie, praktyczne i dyskretne konstrukcje

2020-06-05

Okapy sufitowe to jeden z najbardziej elitarnych i zarazem prestiżowych typów okapów. Cechują się one dużą efektywnością. Płaska i zwykle dość duża powierzchnia w tego typu urządzeniach wygląda bardzo elegancko, zwłaszcza po włączeniu zintegrowanego oświetlenia.

Czytaj więcej...
Odświeżające szafy AirDresser

Odświeżające szafy AirDresser dla służby zdrowia!

2020-06-05

Samsung podarował zakaźnym szpitalom jednoimiennym, zrzeszonym w Polskiej Federacji Szpitali oraz Centralnemu Szpitalowi Klinicznemu MSWiA, szafy odświeżające ubrania AirDresser. Urządzenia te pozwalają na szybkie usunięcie z odzieży wirusów, bakterii, alergenów, substancji szkodliwych oraz zapachów* za pomocą pary oraz gorącego powietrza. Dzięki temu personel szpitali będzie mógł utrzymać odzież medyczną w higienicznej czystości.

Czytaj więcej...
Milion po raz pierwszy

Milion po raz pierwszy

2020-06-03

Fabryka Piekarników BSH we Wrocławiu świętuje produkcję 1 miliona piekarników. Każdego dnia wrocławski zakład przy ul. Żmigrodzkiej 143 dostarcza do konsumentów w niemal całej Europie AGD marek Bosch i Siemens.

Czytaj więcej...
Sprzęt AGD wart milion złotych

Sprzęt AGD wart milion złotych do walki z pandemią koronawirusa

2020-05-22

Firma BSH w ramach walki z pandemią koronawirusa wyposażyła w najpotrzebniejszy sprzęt AGD 226 placówek medycznych w całym kraju. Wsparcie trafiło m.in. do szpitali zakaźnych, oddziałów ratunkowych, a także wszystkich baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i ma służyć personelowi medycznemu. Wartość przekazanej pomocy wyniosła łącznie milion złotych.

Czytaj więcej...
Wpiera szpital im. J. Strusia

Wpiera szpital im. J. Strusia w walce z koronawirusem

2020-05-22

5 aparatów wspomagających oddychanie, 500 strojów i gogli ochronnych, 2 tys. szt. maseczek FFP2 i lodówka to kolejny dar przekazany przez Grupę Amica Szpitalowi Miejskiemu im. Józefa Strusia w Poznaniu. Na co dzień wielospecjalistyczny, dzisiaj pełni funkcje jednego z dwóch jednoimiennych szpitali zakaźnych dla chorych na COVID-19 z województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej...
Przekazuje pralki i suszarki

Przekazuje pralki i suszarki ratownikom medycznym

2020-05-01

Firma Samsung przekazała pralki i suszarki do ubrań dla Związku Zawodowego Pracowników Państwowego Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego przy „Meditrans”. Urządzenia pomogą ratownikom medycznym dyżurującym w najbardziej obciążonych stacjach wyczekiwania w utrzymaniu czystości i sterylności mundurów.

Czytaj więcej...
Wielkanocne paczki

Wielkanocne paczki od Fundacji Amicis

2020-05-01

Fundacja Amicis od wielu lat, tuż przed świętami Wielkiej Nocy, wspiera swoich podopiecznych paczkami żywnościowymi. W tym roku do potrzebujących rodzin, za pośrednictwem szkół i ośrodków pomocy społecznej, trafiło blisko 1400 kg wędlin w 350 pudełkach. Niezawodni strażacy z OSP Amica służyli pomocą w załadunku i rozwożeniu paczek.

Czytaj więcej...
Dalszy rozwój

Dalszy rozwój w trosce o ekologię

2020-05-01

Mimo poważnych wyzwań w 2019 r. firma BSH Hausgeräte GmbH utrzymała pozycję światowego lidera w branży AGD. Obroty – wynoszące 13,2 mld euro – osiągnęły trzeci pod względem wielkości poziom w historii firmy, choć spadły o 1,2 proc. rdr. Wydatki na badania i rozwój wzrosły natomiast do 713 mln euro w 2019 r. Przy 5,4 proc. obrotu pobiły rekord z 2018 r. (5,0 proc.).

Czytaj więcej...
Niesie wsparcie

Niesie wsparcie całej Polsce

2020-05-01

40 tys. złotych na rzecz Szpitala Powiatowego w Szamotułach. 15 pralek, 13 suszarek, 9 chłodziarek, 4 zamrażarki, 2 kuchenki mikrofalowe, dziesiątki sztuk małego AGD oraz inne wsparcie rzeczowe dla szpitali z całej Polski. To wsparcie, jakiego Grupa Amica udzieliła do dzisiaj placówkom medycznym z Wielkopolski i całego kraju w ramach walki z koronawirusem.

Czytaj więcej...
Dzieła sztuki

Dzieła sztuki i nowoczesne AGD

2020-05-01

Firma Vestfrost ma w swoim portfolio wyjątkowe urządzenia z serii Art Collection. Są to trzy designerskie lodówki retro, w których wykorzystano reprodukcje autorskich projektów graficznych zrealizowanych przez malarkę Urszulę Clarise. Każde z urządzeń nawiązuje w pewien sposób do świata kulinariów, sztuki oraz muzyki.

Czytaj więcej...
Polacy docenieni

Polacy docenieni w konkursie

2020-05-01

31 marca br. ogłoszono zwycięzców konkursu „Antalis Interior Design Award”, organizowanego przez Antalis, czołowego europejskiego dystrybutora papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej. Wśród laureatów znalazły się dwie firmy z Polski.

Czytaj więcej...
Sklepy przyszłości pojawią się

Sklepy przyszłości pojawią się szybciej, niż się nam wydaje

2020-05-01

Sprzedawcy detaliczni od dawna wiedzieli, że na rynku szykują się zmiany. Konsumenci coraz chętniej przenoszą swoje zwyczaje zakupowe do Internetu i to tam uczą się pewnych wzorców – przede wszystkim szybkości zakupów, wygody, ogromnej dostępności asortymentu czy choćby elastyczności związanej z dostawą, zwrotami i płatnościami.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket