Artykuły

Okap

CIARKO

Okap Tubus W Long

2020-09-25

Stworzony do wysokich pomieszczeń

Firma Ciarko, polski producent okapów, wprowadziła do oferty specjalną wersję modelu Tubus W z linii Ciarko Design. Wyspowy okap Tubus W Long, bo o nim mowa, ma regulowaną długość, która może wynosić niemal 1,5 m. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w wysokich przestrzeniach kuchennych.

Czytaj więcej...
Okap

FABER

Okap V-AIR

2020-09-25

Pochłanianie oparów z techniką K-Link

Firma Faber, włoski producent okapów, nieustannie rozwija i usprawnia swoje urządzenia, wyposażając je w innowacyjne rozwiązania techniczne. Takim, bez wątpienia, jest K-Link – technika dostępna w modelu przyściennym V-AIR, który zachwyca ciekawą kolorystyką i nie tylko.

Czytaj więcej...
Okap

AKPO

Okap WK-9 Isla Feniks Slim Glass 90 Black

2020-09-04

Energooszczędna wyspa

Firma Akpo wprowadziła do oferty model WK-9 Isla Feniks Slim Glass 90 Black. Jest to konstrukcja wyspowa, która nie tylko doskonale prezentuje się w kuchennej aranżacji, ale przede wszystkim pracuje wydajnie i komfortowo.

Czytaj więcej...
Okapy

FABER

Okapy In-Nova Zero Drip

2020-09-04

„In-novacyjne” konstrukcje podszafkowe

Włoski producent, firma Faber, zaprezentował nowe okapy podszafkowe In-Nova Zero Drip, wykorzystujące zaawansowane, a jednocześnie funkcjonalne i praktyczne rozwiązania techniczne. Nowe modele nawiązują swoim designem do obecnych już na rynku innych okapów szafkowych z serii In-Nova, ale nie obyło się bez ulepszeń także w tym elemencie.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OMC7242I

2020-09-04

Inoksowy okap szafkowy

W  ofercie firmy Amica pojawił się okap OMC72424I, który można ukryć w szafce kuchennej tak, że pozostaje niemal niewidoczny w zabudowie. Montaż urządzenia w dopasowanej szafce sprawia, że widoczny pozostaje jedynie jego spód.

Czytaj więcej...
Okap

NOVY

Okap Mood industrialny szary

2020-09-04

W nastroju na gotowanie

Trend przenikania się funkcji i pomieszczeń mocno wpłynął na sposób projektowania kuchni. Obecnie, gdy coraz częściej decydujemy się na połączenie jej z salonem, znacznie wzrosła rola okapu. Nowa odsłona kolorystyczna modelu Mood marki Novy, w odcieniu industrialnej szarości, udowadnia, że w wypadku urządzeń pochłaniających zapachy wygląd traktuje się na równi z funkcjonalnością.

Czytaj więcej...
Płyta z wyciągiem

SAMSUNG

Płyta z wyciągiem NZ84T9747VK

2020-09-04

Funkcjonalne i designerskie połączenie

Infinite Line to propozycja dla wszystkich ceniących sobie estetykę, nowoczesny design i innowacje, które realnie wpływają na komfort użytkowania urządzeń. Potwierdzeniem tego jest płyta indukcyjna zintegrowana z okapem – model NZ84T9747VK.

Czytaj więcej...
Piekarnik

MPM

Piekarnik MPM-63-BOS-41

2020-09-04

Multifunkcyjny model z pojemną komorą

Model MPM-63-BOS-41 to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w  każdej kuchni. Zostało wyposażone w różnorodne funkcje i rozwiązania umożliwiające równomierne i szybkie przyrządzanie rozmaitych wypieków.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket