Artykuły

Domowe i zewnętrzne

Domowe i zewnętrzne grzejniki promiennikowe

2023-10-25

W sezonie grzewczym szukamy różnych sposobów na dogrzanie pomieszczeń, a także tarasów czy balkonów, abyśmy mogli jeszcze więcej czasu spędzić na świeżym powietrzu. W takich warunkach komfort termiczny mogą zapewnić ogrzewacze promiennikowe. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Maszynki

Maszynki do mielenia mięsa

2023-10-06

Popularność przygotowywania domowych wyrobów stale się zwiększa. Chcemy wiedzieć, co jemy, przypomnieć sobie smaki z dzieciństwa i korzystać z tradycyjnych receptur przekazywanych przez rodziców czy dziadków. W przygotowywaniu popularnych domowych wyrobów pomogą np. maszynki do mielenia. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Kompaktowe

Kompaktowe piekarniki wolnostojące

2023-10-06

Mała kuchnia nie musi oznaczać ograniczonych możliwości gotowania. Dużą popularnością cieszą się urządzenia kompaktowe, jak wolnostojące piekarniki. To częsty wybór np. do domków letniskowych, kawalerek, gdzie nie zawsze jest miejsce na zaplanowanie dużej przestrzeni kuchennej. (Fot. Salter)

Czytaj więcej...
Elektryczne czajniki

Elektryczne czajniki ceramiczne

2023-10-06

Kupując czajnik elektryczny, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego pojemność czy moc. Duże znaczenie dla użytkowników powinien mieć również typ materiału. Popularnymi wyborami są szkło, stal nierdzewna czy tworzywo sztuczne. Rzadziej stosowanym materiałem jest ceramika, która ma wiele zalet. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe termometry elektroniczne

2023-10-04

Funkcjonalne termometry pozwalają szybko ustalić wysokość temperatury organizmu, która, jeśli jest podwyższona, świadczyć może o stanie zapalnym lub infekcji. Termometr jest niezbędny w każdym domu i w razie choroby trudno się bez niego obejść. (Fot. Oromed)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe mopy elektryczne

2023-10-04

Producenci urządzeń czyszczących nie ustają w wysiłkach, by ułatwić nam codzienne sprzątanie. Mopowanie podłóg nie należy do najprzyjemniejszych czynności, dlatego na rynku znajdziemy coraz więcej mopów elektrycznych i odkurzaczy z funkcją mopowania. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Do wypieków i nie tylko

Do wypieków i nie tylko – roboty planetarne

2023-09-19

W robotach planetarnych ruch mieszadeł jest ruchem złożonym, przy pomocy którego narzędzie samodzielnie miesza całą zawartość misy, nie pomijając jakichkolwiek miejsc. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Szybkie gotowanie

Szybkie gotowanie z wolnowarem

2023-09-18

Gotowanie z wolnowarem nieco różni się od tradycyjnego. Ze względu na niską temperaturę trwa ono długo, nie brakuje przepisów, w których przygotowanie potraw zajmuje kilka godzin. Nie oznacza to jednak, że zajmuje dużo czasu, bowiem w znacznym stopniu zmienia się sam sposób przygotowywania potraw. (Fot. Crockpot)

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze z funkcją prania

2023-09-15

Standardowe odkurzacze codziennie pomagają nam w domowych porządkach. Są jednak zabrudzenia, z którymi nie poradzą sobie nawet one. Wszelkie plamy na dywanach, wykładzinach czy meblach tapicerowanych nie znikną wskutek odkurzania, chyba że skorzystamy z urządzenia z funkcją prania. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Golarki

Golarki i trymery męskie

2023-09-14

Do najpopularniejszych urządzeń pozwalających zadbać o zarost zdecydowanie należą golarki, które przez lata przeszły prawdziwą ewolucję. Obok klasycznych, służących do usuwania zarostu z twarzy, można znaleźć także modele podróżne czy do golenia ciała. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe grzejniki olejowe

2023-09-13

Zanim sezon grzewczy rozpocznie się w pełni lub do dogrzania niewielkich pomieszczeń często stosujemy grzejniki elektryczne. Jednym z popularnych rodzajów są modele olejowe. Przystępność cenowa czy wygodne sterowanie sprawiają, że sprzęt ten ma wielu zwolenników. (Fot. Beldray)

Czytaj więcej...
Nowoczesne kuchenki mikrofalowe

Nowoczesne kuchenki mikrofalowe bez talerza

2023-09-12

Do niedawna większość kuchenek mikrofalowych, bez względu na ich dodatkowe funkcje czy zaawansowanie techniczne, wyposażona była w obrotowy talerz. Obecnie płaska konstrukcja dna w pewnym sensie rewolucjonizuje użytkowanie takich sprzętów. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket