Artykuły

Chłodziarki i chłodziarkozamrażarki do zabudowy

Chłodziarki i chłodziarkozamrażarki do zabudowy

2022-06-03

Urządzenia chłodnicze do zabudowy to bardzo szeroka grupa produktowa. W zależności od potrzeb możemy tak skonfigurować strefę przechowywania żywności w kuchni, aby w pełni odpowiadała potrzebom użytkowników. Możemy zastosować jedno, dwa, a nawet więcej odrębnych sprzętów, które będą tworzyły spójną funkcjonalnie całość.

Czytaj więcej...
Lodówki i zamrażarki

Lodówki i zamrażarki z możliwością zestawienia w tandem side by side

2022-05-11

Modele lodówek side by side to, bez wątpienia, obok imponującej funkcjonalności, przede wszystkim duża pojemność do przechowywania. Dużo miejsca wewnątrz oznacza też, niestety, duże gabaryty zewnętrzne. Sposobem na lepszą organizację przestrzeni kuchennej mogą być lodówki i zamrażarki wolnostojące oddzielnie, które po zestawieniu będą tworzyły funkcjonalny tandem chłodniczy typu side by side.

Czytaj więcej...
Pojemne i praktyczne lodówki wielkogabarytowe

Pojemne i praktyczne lodówki wielkogabarytowe typu side by side

2022-04-05

Lodówki tego typu wymagają nie tylko dużo miejsca w kuchni, ale i odpowiedniej aranżacji kuchennego wnętrza. W zamian dają jednak niezrównany komfort i przyjemność użytkowania. Do tego wyposażone są w wiele praktycznych funkcji poprawiających komfort codziennego użytkowania.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne chłodziarkozamrażarki

Funkcjonalne chłodziarkozamrażarki french door

2022-03-10

Modele typu french door, często mylone z lodówkami side by side, należą do grupy dużych sprzętów chłodniczych. Charakteryzują się ogromnymi możliwościami przechowywania produktów w niestandardowo długich naczyniach. To za sprawą górnej komory, w której nie ma charakterystycznego dla modeli side by side pionowego słupka.

Czytaj więcej...
Lodówki wielodrzwiowe multidoor

Lodówki wielodrzwiowe multidoor

2022-02-01

Lodówki multidoor, jak wskazuje sama nazwa, to urządzenia chłodnicze wyposażone w wiele drzwi. Mogą być co najmniej trzydrzwiowe, a największe obecnie na rynku są modele pięciodrzwiowe. Wyposażone są w wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które zapewniają wygodne przechowywanie żywności na dłużej. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Kolorowe lodówki

Kolorowe lodówki i sprzęt AGD

2022-01-06

Kolorystyka kuchni, obok funkcjonalności, jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy zarówno na etapie projektowym, jak i podczas generalnego, a nawet niewielkiego remontu. Klasyczne kolory bieli, czerni i stali szlachetnej to najczęściej spotykane wybarwienie sprzętów gospodarstwa domowego. Określony styl kuchni wyróżniony kolorowym dodatkiem, np. w postaci lodówki, sprawi, że przestrzeń stanie się ciekawsza.

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe witryny chłodnicze

2021-12-04

Witryny chłodnicze, nawet domowe, to zaawansowane produkty nie tylko pod kątem technicznym, ale przede wszystkim wzorniczym. Po zainstalowaniu prezentują się bardzo elegancko. Równie efektownie wyglądają też chłodzone produkty. Najczęściej witryny wykorzystuje się do chłodzenia trunków, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby chłodzić w nich żywność, leki czy owoce.

Czytaj więcej...
Spójne

Spójne linie wzornicze

2021-11-01

Linia wzornicza to nic innego jak seria produktów o tej samej bądź bardzo podobnej stylistyce elementów wykończeniowych, dekoracji czy całych frontów urządzeń. Linie wzornicze w dużym sprzęcie kuchennym AGD to wyjątkowo ciekawa i spójna oferta. Po zamontowaniu w kuchni stanowią integralną i efektowną jej część. Mogą występować zarówno w formie wolnostojącej, jak i do zabudowy.

Czytaj więcej...
Pralki

Pralki i inne kompaktowe urządzenia AGD

2021-10-04

Kompaktowe, czyli jakie? Kompaktowe urządzenia gospodarstwa domowego to takie, które są ponadstandardowo niższe, wyższe lub węższe. Będzie to lodówka o niestandardowej szerokości, pralka, której głębokość pozwoli zmieścić się w wąską łazienkową szczelinę, a także zmywarka, którą możemy postawić na blacie. Wszystkie te urządzenia łączy jeden wspólny mianownik – zmieszczą się wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest towarem deficytowym.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką dolną

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką dolną

2021-09-01

Wolnostojące chłodziarkozamrażarki z dolną zamrażarką są uznawane za najbardziej praktyczne i najczęściej spotykane urządzenia w gospodarstwach domowych. Wyposażone w rozmaite funkcje przedłużające świeżość przechowywanej żywności i nowości techniczne poprawiające komfort codziennego użytkowania stają się nieocenionymi pomocnikami w każdej kuchni.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką górną

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką górną

2021-08-04

Czy lodówka z zamrażarką umiejscowioną na górze to dobre rozwiązanie? W wielu wypadkach tak. Znajdziemy na rynku, co prawda, zdecydowanie mniej tego typu modeli niż tych z zamrażalnikiem umiejscowionym na dole, niemniej wciąż cieszą się one popularnością ze względu na swą wyjątkową konstrukcję.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe

Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe – stylowe i funkcjonalne

2021-07-02

Lodówki jednodrzwiowe to różnorodna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele mają często niewielkie gabaryty, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, akademiku, jak i na kempingu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket