Artykuły

Suszarka do bielizny

RÖRETS

Suszarka do bielizny Sussi Black

2020-04-30

Komfortowe suszenie

Jednym z nagminnych błędów w świecie AGD jest nieprzywiązywanie należytej wagi do jakości sprzętu drobnego, w tym niezmechanizowanego. Solidność i trwałość rozwiązań to aspekt kluczowy, bowiem produkty z tego segmentu są użytkowane najczęściej.

Czytaj więcej...
Ekspres kolbowy

BREVILLE

Ekspres kolbowy Mini Barista VCF125X

2020-04-30

Domowa kawiarnia

Ekspresy kolbowe są cenione przez smakoszy kawy ze względu na możliwość pełnej kontroli nad procesem przygotowania napoju. Dzięki modelowi Breville VCF125X każdy może poczuć się jak domowy barista.

Czytaj więcej...
Robot kuchenny

BOSCH

Robot kuchenny MUM5

2020-04-30

Z wbudowaną wagą i timerem

Najnowszy robot kuchenny z serii MUM5 z wbudowaną wagą to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Drzemiąca wewnątrz moc sprawia, że MUM5 doskonale pracuje, a jego atrakcyjny wygląd przykuwa uwagę.

Czytaj więcej...
Czajnik bezprzewodowy

MPM

Czajnik bezprzewodowy MCZ-97

2020-04-30

Z regulacją temperatury

Miłośnicy różnego rodzaju herbaty doskonale wiedzą, że wymagają one różnej temperatury wody do przygotowania odpowiedniego naparu. Dlatego tak pożądanym dodatkiem w czajnikach elektrycznych jest możliwość jej regulacji, jak w modelu MCZ-97 marki MPM.

Czytaj więcej...
Gofrownica

CAMRY

Gofrownica CR 3046

2020-04-30

Idealnie wypieczone

kojarzone są przede wszystkim jako deser, mogą być jednak podawane także na słono lub w wersji fit dla osób dbających o linię. Niezależnie od rodzaju do ich przygotowania niezbędna jest odpowiednia gofrownica.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

JURA

Ekspres automatyczny ENA 8 Touch

2020-04-30

Dotykowa obsługa i sztuczna inteligencja

Zaprezentowana w  2018 r. ENA 8 z miejsca stała się hitem w ofercie szwajcarskiej marki JURA. Klienci pokochali jej kompaktową formę, wyszukane wzornictwo oraz kolorystykę. Nowa wersja ekspresu – ENA8 Touch czyni dostęp do kawy jeszcze łatwiejszym dzięki dotykowej obsłudze.

Czytaj więcej...
Czajniki elektryczne

CONCEPT

Czajniki elektryczne RK0060/1/2

2020-04-30

Stylowe i funkcjonalne

Ceramika to materiał rzadko wykorzystywany w produkcji czajników elektrycznych. Jednak jej unikalne właściwości sprawiają, że są to urządzenia nie tylko bardzo atrakcyjne wizualnie, ale również funkcjonalne. Jak nowa seria czajników marki Concept.

Czytaj więcej...
Blender kielichowy

ZELMER

Blender kielichowy ZSB4850

2020-04-30

Od smoothie po drinki

Wydajny blender kielichowy jest niezbędny w kuchni. Wieczorem pomoże przygotować fantazyjne drinki i skruszyć lód, a rano zmiksuje energetyczny koktajl ze świeżych warzyw i owoców.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket