Artykuły

Odkurzacz bezprzewodowy

AMICA

Odkurzacz bezprzewodowy Joran VM 9001

2021-02-01

Komfortowe i swobodne odkurzanie

Swoboda sprzątania to największa zaleta odkurzaczy bezprzewodowych, które mogą być, dzięki akumulatorom, użytkowane praktycznie w dowolnym miejscu, podobnie jak model Joran VM 9001 firmy Amica.

Czytaj więcej...
Robot odkurzający

iROBOT

Robot odkurzający Roomba i3+

2021-02-01

Stylowe wzornictwo i skuteczne czyszczenie

Dzięki „inteligentnej” nawigacji, stacji ładująco-czyszczącej Clean Base, personalizowanym sugestiom sprzątania i nowoczesnemu designowi robot odkurzający Roomba i3+ dopasuje się do wymagań każdego użytkownika.

Czytaj więcej...
Bezprzewodowy odkurzacz kolumnowy

MAKITA

Bezprzewodowy odkurzacz kolumnowy DVC560Z

2021-01-25

Sieciowa wydajność z akumulatorowym zasilaniem

Ofertę marki Makita wzbogacił odkurzacz kolumnowy DVC560Z. Jest wyposażony w bezprzewodowe zasilanie dwoma akumulatorami o napięciu 18 V. Zapewnia to wydajną pracę nawet w trudnych warunkach.

Czytaj więcej...
Opiekacz do kanapek

BREVILLE

Opiekacz do kanapek Ultimate Deep Fill VST082X

2020-12-31

Kanapki pełne nadzienia

Opiekacz Breville Ultimate Deep Fill z jeszcze głębszymi płytkami grzewczymi pozwoli nałożyć aż o 20 proc. więcej nadzienia do kanapek niż w przypadku pozostałych opiekaczy Breville.

Czytaj więcej...
Maszynka do mielenia

AMICA

Maszynka do mielenia MM4011

2020-12-31

Do mięsa i nie tylko

Maszynki do mielenia cieszą się dużą popularnością w kuchni tradycyjnej. Dzięki dodatkowym akcesoriom można jednak znacznie zwiększyć spektrum przygotowywanych dań. Przykładem tego jest dodatkowa szatkownica.

Czytaj więcej...
Pojemniki próżniowe

FOODSAVER

Pojemniki próżniowe Fresh 2.0

2020-12-31

Przeciw marnowaniu jedzenia

Marka FoodSaver – czołowy producent systemów pakowania próżniowego – zaprezentowała właśnie nowe pojemniki do próżniowego przechowywania i marynowania żywności, które wydłużają jej datę przydatności do spożycia, np. mięsa z 6 miesięcy do nawet 3 lat.

Czytaj więcej...
Krajalnica

ZELMER

Krajalnica ZFS0916

2020-12-31

Do wędlin, serów i innej żywności

Jak przystało na polską markę z wieloletnią historią, w ofercie Zelmera nie brakuje klasycznych produktów z segmentu AGD dla wielbicieli wyrobów tradycyjnych. Doskonałym przykładem jest krajalnica do żywności ZFS0916.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

JURA

Ekspres automatyczny S8 (EA)

2020-12-31

Do kaw mlecznych i czarnych

Stylowa JURA S8 to jeden z najpopularniejszych ekspresów w ofercie szwajcarskiej marki. Doczekał się on odświeżonej wersji, która jest dostępna w trzech stylowych kolorach – Moonlight Silver, Chrome i Piano Black.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket