Artykuły

Roomba i7+

Roomba i7+ nagrodzona

2020-04-30

W Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja gali Mobility Trends, podczas której zostały wręczone statuetki „Złoty Bell” w 24 kategoriach. Wśród nagrodzonych marek znalazł się iRobot.

Czytaj więcej...
Bezpieczna i bezkontaktowa

Bezpieczna i bezkontaktowa naprawa

2020-04-30

Jak przetrwać okres samoizolacji w czasie pandemii? Bez wątpienia pomoże w tym dobra kawa. Niestety, nawet najlepszy sprzęt może ulec po czasie awarii lub po prostu potrzebować rutynowego przeglądu po wielu latach wiernej pracy. Dlatego szwajcarska marka JURA promuje obecnie formę bezkontaktowego serwisu.

Czytaj więcej...
Z tytułem

Z tytułem Kobieca Marka Roku

2020-04-30

Czołowy producent systemów do prasowania po raz kolejny został doceniony. W marcu marka Laurastar została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem, stając się tym samym Kobiecą Marką Roku 2020.

Czytaj więcej...
Po raz piąty w programie

Po raz piąty w programie „MasterChef Junior”

2020-04-30

Bosch świętował swój „mały” jubileusz z programem „MasterChef Junior”. Już 5 lat urządzenia AGD tej marki towarzyszą dzieciom w kulinarnej zabawie i zachęcają do zdrowej rywalizacji w kuchni jednego z najpopularniejszych programów stacji TVN.

Czytaj więcej...
Podsumował 2019 rok

Podsumował 2019 rok w sklepach internetowych

2020-04-30

Tradycyjnie, jak co roku, platforma sklepów internetowych Shoper przygotowała na koniec pierwszego kwartału podsumowanie tego, co działo się w branży e-commerce w roku poprzednim.

Czytaj więcej...
Podsumowała

Podsumowała rok 2019

2020-04-30

Firma JURA Elektroapparate AG, z siedzibą w Niederbuchsiten, ponownie odnotowała pozytywne wyniki finansowe w ubiegłym roku budżetowym. Sprzedaż wzrosła o 5,1 proc. do poziomu 542,4 mln CHF.

Czytaj więcej...
Podwójnie

Podwójnie nagrodzony

2020-03-05

Lider rynku robotów sprzątających może pochwalić się dwiema kolejnymi nagrodami na swoim koncie. Wśród wyróżnionych produktów znalazły się najbardziej innowacyjne modele, takie jak Roomba s9+ oraz i7+.

Czytaj więcej...
Giga 6 wyróżniona

Giga 6 wyróżniona „iF Design Award” 2020

2020-03-05

Szwajcarska marka może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Tym razem ekspres Giga 6 został wyróżniony „iF Design Award” 2020.

Czytaj więcej...
Po raz kolejny nagrodzony za

Po raz kolejny nagrodzony za jakość obsługi

2020-03-05

Gdyńska spółka DLF po raz kolejny otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Gwiazda Jakości Obsługi”. To sygnał, że po zakupie urządzenia klient nie zostanie pozostawiony sam sobie.

Czytaj więcej...
Pozostaje na

Pozostaje na sklepowych półkach!

2020-03-05

Wbrew wielu pojawiającym się informacjom legendarna polska marka nie zniknie z rynku. Hiszpańska grupa B&B Trends, działająca w obszarze małego AGD, uznając mocną pozycję Zelmera na rynku i niezaprzeczalny potencjał dalszego rozwoju, zdecydowała się na zakup marki od grupy BSH. W Polsce za jej dystrybucję odpowiedzialna będzie doświadczona w tym zakresie spółka Eurogama.

Czytaj więcej...
Beko i League of Legends

Beko i League of Legends łączą siły już drugi rok z rzędu

2020-02-06

Beko, wiodący producent sprzętów AGD, odnowił współpracę przy Mistrzostwach Europy League of Legends 2020 (LEC) pozostając ich oficjalnym partnerem i dostawcą już drugi rok z rzędu. Dzięki tej współpracy Beko planuje jeszcze mocniej rozwijać swoją wielokrotnie nagradzaną inicjatywę „Jedz jak Mistrz”, mającą na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do zdrowego odżywiania się na wzór ich sportowych idoli.

Czytaj więcej...
Ukraińcy – nasi

Ukraińcy – nasi niewidzialni sąsiedzi

2020-02-03

W drugiej odsłonie projektu „Amica for others” największy polski producent AGD zwraca uwagę na temat naszego podejścia do imigrantów, którzy pracują w Polsce. Ich wkład w rozwój gospodarczy Polski trudno przecenić.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket