Artykuły

Telewizja

Telewizja czy aplikacje VoD na wakacjach?

2022-07-01

Większość z nas będzie podróżować na wakacjach, a część odpoczywać na działkach. Dlatego opisujemy sposoby oglądania telewizji w terenie. Do wyboru mamy telewizję naziemną, satelitarną. W podróży najlepiej się sprawdza smartfon, tablet z odpowiednią aplikacją. (Fot. TechniSat)

Czytaj więcej...
Telewizory do gier

Telewizory do gier z różnymi platformami

2022-06-30

Telewizory z system Android TV szybko się rozwijają. Mają je w ofercie najwięksi producenci. W tym roku najlepsze serie telewizorów wyposażone będą w system Google TV. Wprowadzane są też wersje telewizorów specjalnie wyposażone w funkcje do gier z różnymi platformami, a to ze względu na bogatą ofertę w sklepie Google Play i usługach chmurowych np. Stadia.

Czytaj więcej...
Odbiorniki DVB-T2/HEVC

Odbiorniki DVB-T2/HEVC w praktyce

2022-04-27

Z badań wynika, że 2,27 mln gospodarstw nie jest jeszcze przystosowanych do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Kupno odbiornika DVB-T2/HEVC to najtańszy sposób na odbieranie telewizji naziemnej w nowym standardzie kodowania. Można je kupować w dużych sieciach RTV, specjalizowanych sklepach ze sprzętem RTV oraz sklepach internetowych.

Czytaj więcej...
Telewizory DVB-T2/HEVC

Telewizory DVB-T2/HEVC z różnych półek

2022-04-27

W tym roku wiosna i początek lata to czas przejścia telewizji naziemnej na nowy standard DVB-T2/ HEVC. Wiele marek przygotowało atrakcyjne modele telewizorów dostosowanych do nowego formatu w zróżnicowanych cenach.

Czytaj więcej...
Telewizory Mini LED i OLED

Telewizory Mini LED i OLED najlepsze do kina domowego

2022-03-02

Według testów za najlepsze do kina domowego uważane są telewizory z wyświetlaczami OLED. Konkurują z nimi modele mini-LED, których oferta się stale zwiększa. Klienci doceniają, że jakość obrazu i dźwięku na dużym ekranie oraz emocje są jak w kinie. To ostatni moment, aby jeszcze kupić modele z 2021 r. w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej...
Najnowsze telewizory

Najnowsze telewizory na CES 2022

2022-01-23

W Las Vegas na konferencjach producentów sprzętu RTV odbywających się na żywo lub wirtualnie (w sieci) zaprezentowano nowości w sprzęcie RTV, jakie zobaczymy w sklepach w tym roku i w najbliższych latach.

Czytaj więcej...
Dekodery 4K

Dekodery 4K do telewizji z anteną czy bez anteny?

2021-12-22

Platformy Canal+ i Polsat Box rozwijają swoją działalność mimo pandemii. Grupa Cyfrowy Polsat zdecydowała się na rebranding marki Cyfrowy Polsat ma Polsat Box. Obie platformy inwestują w dekodery 4K i produkcję filmową, aby przyciągnąć klientów do swojej oferty kanałów telewizyjnych i serwisów VoD.

Czytaj więcej...
Wielkoformatowe telewizory

Wielkoformatowe telewizory – nie tylko kino w domu

2021-11-28

W Polsce popyt na duże ekrany stale rośnie. W tym roku wzrosła dynamika sprzedaży telewizorów większych niż 65 cali. Nowym graczem na rynku dużych formatów są odbiorniki TV z wyświetlaczem LCD mini-LED.  

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket