Artykuły

W gronie laureatów rankingu

W gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu

2024-01-27

Po raz trzeci w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP znalazła się organizacja ElektroEko.

Czytaj więcej...
Inwestycje w zakład przetwarzania

Inwestycje w zakład przetwarzania w Gliwicach

2024-01-08

Ubiegły rok upłynął na znaczących inwestycjach w infrastrukturę i technologię w zakładzie przetwarzania elektroodpadów Enviropol w Gliwicach. Stanowią one również podwaliny pod dalszy rozwój w bieżącym roku.

Czytaj więcej...
Program edukacji ekologicznej

Program edukacji ekologicznej eko-PROFIT

2024-01-07

Wciąż trwa ogólnopolski program edukacji ekologicznej, w którym uczestnicy mają realny wpływ na ochronę środowiska. Organizując zbiórki elektrośmieci, pozyskują środki finansowe i nagrody dla swoich organizacji, grup, sołectw, instytucji lub firm.

Czytaj więcej...
Warsztaty –

Warsztaty – 2023 Experts meet Experts 85 & 98 TV

2023-12-08

W czasie spotkania w hotelu Victoria w Warszawie, można było zapoznać się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, jakie są stosowane w największych telewizorach MiniLED marki TCL o przekątnych 85 i 95 cali, a także przetestować najciekawsze modele.

Czytaj więcej...
Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski

Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski [promocja]

2023-10-31

Polski Komitet Olimpijski i Grupa Polsat Plus zawarły porozumienie, dzięki któremu Grupa Polsat Plus i należąca do niej sieć Plus będą sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski.

Czytaj więcej...
Nagroda Nobla z chemii

Nagroda Nobla z chemii dla kropek kwantowych

2023-10-29

Komitet Królewskiej Szwedzkiej Akademii Nauk przyznał w 2023 r. Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii trzem naukowcom za odkrycie i syntezę kropek kwantowych, które są już stosowane między innymi w wyświetlaczach QLED telewizorów i monitorów.

Czytaj więcej...
Zalety telewizorów

Zalety telewizorów mini-LED

2023-10-29

Telewizory mini-LED są coraz popularniejsze dzięki bardzo dobrej jakości obrazu i funkcjom. Najlepsze modele konkurują z matrycami OLED. Marka Hisense w 2023 r. do swojej oferty wprowadziła aż cztery serie telewizorów mini-LED.

Czytaj więcej...
AB Innovation Days

AB Innovation Days już po raz 9!

2023-10-05

W dniach 7-8 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja AB Innovation Days. To jedno z ważniejszych wydarzeń w branży AGD-RTV, którego organizatorem jest wrocławska spółka AB SA.

Czytaj więcej...
Operatorem platformy

Operatorem platformy medialnej i rozrywkowej

2023-09-20

Podczas webOS Partner Summit 202 firma LG Electronics ogłosiła postawienie pierwszego kroku w kierunku przekształcenia się w operatora platformy medialnej i rozrywkowej.

Czytaj więcej...
Wystawa Tech-Day

Wystawa Tech-Day w dniach 10 - 12 listopada

2023-09-20

15 września 2023 – Korporacja Sharp zorganizuje swoją pierwszą niezależną wystawę technologiczną na dużą skalę "SHARP Tech-Day" w dniach 10-12 listopada w Tokyo Big Sight (Koto-Ku, Tokio).

Czytaj więcej...
Dolby Atmos FlexConnect

Dolby Atmos FlexConnect w telewizorach chińskiej marki

2023-09-20

Dolby Laboratories, lider w dziedzinie dostarczania rozrywki, zaprezentował swoją ostatnią innowację - Dolby Atmos FlexConnect. TCL, jako pierwsza na świecie zastosuje najnowszą funkcję w swoich telewizorach dostępnych już w 2024 roku.

Czytaj więcej...
Rozwija i inwestuje

Rozwija i inwestuje w media internetowe

2023-09-04

Grupa Polsat Plus rozwija internetowe portale tematyczne, które wykorzystują unikalne treści produkowane przez kanały telewizyjne oraz powołane do tego redakcje i inwestuje w nowe.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket