Artykuły

Warsztaty ekologiczne dla uczniów szkół podstawowych

Warsztaty ekologiczne dla uczniów szkół podstawowych

2024-02-09

Zgodnie z prowadzoną przez firmę strategią ESG, Amica przekazuje wiedzę o ekologii młodemu pokoleniu. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach w przyjemny i ciekawy sposób dowiedzieli się o tym, jak segregować odpady, a tym samym dbać o planetę.

Czytaj więcej...
Sprzątanie

Sprzątanie wspólnie z AI

2024-02-09

Samsung na targach CES 2024 zaprezentował nową linię odkurzaczy wyposażonych w zaawansowaną sztuczną inteligencję (AI). Odkurzacz i robot myjący Bespoke Jet Bot Combo wykorzystuje ulepszone funkcje AI oraz czyszczenie parą, by ułatwić sprzątanie.

Czytaj więcej...
Roomba Combo j9+

Roomba Combo j9+ z nagrodą „TechAwards 2023”

2024-02-08

Flagowy iRobot Roomba Combo j9+ został laureatem prestiżowych „TechAwards 2023” w kategorii „Smart Life – AGD”.

Czytaj więcej...
Zmienia kolor

Zmienia kolor urządzeń do wnętrz

2024-02-08

Od stycznia 2024 r. wszystkie produkty marki Kärcher do zastosowań wewnętrznych są standardowo dostępne w kolorze białym.

Czytaj więcej...
Gościem gali

Gościem gali „Wektorów 2023”

2024-02-03

Od ponad 20 lat organizacja Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej nagradza „Wektorami” i „Super Wektorami” liderów innowacji zmieniających oblicze polskiej gospodarki, kultury, mediów i polityki.

Czytaj więcej...
W gronie laureatów rankingu

W gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu

2024-01-27

Po raz trzeci w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP znalazła się organizacja ElektroEko.

Czytaj więcej...
Inwestycje w zakład przetwarzania

Inwestycje w zakład przetwarzania w Gliwicach

2024-01-08

Ubiegły rok upłynął na znaczących inwestycjach w infrastrukturę i technologię w zakładzie przetwarzania elektroodpadów Enviropol w Gliwicach. Stanowią one również podwaliny pod dalszy rozwój w bieżącym roku.

Czytaj więcej...
Program edukacji ekologicznej

Program edukacji ekologicznej eko-PROFIT

2024-01-07

Wciąż trwa ogólnopolski program edukacji ekologicznej, w którym uczestnicy mają realny wpływ na ochronę środowiska. Organizując zbiórki elektrośmieci, pozyskują środki finansowe i nagrody dla swoich organizacji, grup, sołectw, instytucji lub firm.

Czytaj więcej...
Wyróżnione certyfikatem

Wyróżnione certyfikatem „Friendly Workplace”

2024-01-07

Świętująca w zeszłym roku 30 lat działalności w Polsce firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego została wyróżniona certyfikatem „Friendly Workplace”.

Czytaj więcej...
Przerabia

Przerabia zużyte bannery reklamowe

2024-01-07

W ramach swoich działań w dziedzinie zrównoważonego rozwoju Amica zdecydowała się na upcykling bannerów reklamowych, które zamiast trafić do utylizacji, zostały przerobione na funkcjonalne popularne torby – nerki.

Czytaj więcej...
Przejęła markę

Przejęła markę 4Swiss

2024-01-06

Morele – spółka portfelowa MCI Capital – zrealizowała kolejny krok w realizacji strategii budowania platformy e-commerce wspierającej rozwój marek direct-to-consumer (D2C). Do portfolio marek wspieranych przez grupę Morele dołączył 4Swiss – producent sprzętów AGD związanych z nowoczesnym trybem życia.

Czytaj więcej...
Pierwsze miejsce w rankingu

Pierwsze miejsce w rankingu „Najlepsi pracodawcy na świecie”

2024-01-06

Firma Samsung Electronics po raz kolejny została ujęta w rankingu „Najlepsi pracodawcy na świecie” magazynu „Forbes”. To już czwarty rok z rzędu, kiedy firma Samsung zajęła najwyższą pozycję w rankingu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket