Artykuły

Skuteczne czyszczenie

Skuteczne czyszczenie bez worka

2021-09-10

Wielu klientów ceni odkurzacze bezworkowe za łatwość obsługi i niskie koszty eksploatacji. Na rynku znajdziemy wiele konstrukcji, które różnią się rozmiarami, skutecznością i wyposażeniem. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Skuteczne i funkcjonalne

Skuteczne i funkcjonalne odkurzacze workowe

2021-08-08

Do najpopularniejszych na rynku należą odkurzacze workowe zasilane sieciowo. Przez lata przekonywały konsumentów swoją funkcjonalnością, uniwersalnością oraz skutecznością. Nowoczesne modele dobrze sprawdzają się w walce z kurzem oraz są przy tym bardzo energooszczędne.

Czytaj więcej...
Idealna filtracja z odkurzaczami

Idealna filtracja z odkurzaczami z filtrem wodnym

2021-06-02

Dla wielu osób, zwłaszcza alergików, odkurzacz z filtrem wodnym to sprzęt niemal niezbędny do normalnego funkcjonowania. Woda to bowiem najlepsza dostępna na rynku metoda filtracji, która skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia. Oprócz nich tego typu odkurzaczami powinni zainteresować się także posiadacze zwierząt domowych oraz rodzice małych dzieci. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Odkurzanie

Odkurzanie bez worka i przewodu

2020-11-10

Odkurzacze bezworkowe już od wielu lat goszczą na rynku. Przekonują one konsumentów m.in. mniejszymi kosztami eksploatacji. Zdobywają coraz większą popularność również ze względu na wzrost zainteresowania sprzętem bezprzewodowym.

Czytaj więcej...
Techniczna

Techniczna strona odkurzania

2020-07-02

Parametry techniczno-użytkowe to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru odkurzacza. Zwracajmy uwagę nie tylko na moc, ale też poziom hałasu czy wskaźnik reemisji kurzu.

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze uniwersalne i piorące

2020-07-02

Zwane są też z angielskiego wet & dry, a więc do pracy na sucho i mokro. I to chyba najtrafniejsze nazewnictwo, gdyż najlepiej oddaje ideę pracy tych właśnie urządzeń.

Czytaj więcej...
Charakterystyka

Charakterystyka odkurzaczy workowych

2020-07-02

Chociaż w sprzedaży jest coraz więcej różnego typu odkurzaczy to modele workowe znajdują się na pewno w większości gospodarstw domowych, bo... tradycja potrafi wciągać jeszcze mocniej niż odkurzacz.

Czytaj więcej...
Wybrane

Wybrane rodzaje odkurzaczy

2020-07-02

Typów i konstrukcji odkurzaczy jest bardzo wiele. Mogą one pracować na sucho lub mokro, mieć filtr workowy lub wodny czy być „prowadzone” przez użytkownika w pozycji poziomej lub pionowej.

Czytaj więcej...
Akcesoria, worki

Akcesoria, worki i szczotki

2020-07-02

Znaczny wpływ na skuteczność odkurzania mają rodzaj, kształt oraz parametry zastosowanych końcówek. równie istotne są worki do odkurzaczy, które służą także do ochrony silnika przed zanieczyszczeniami.

Czytaj więcej...
Dbamy o zdrowie

Dbamy o zdrowie z AGD

2020-05-04

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” – tymi słowami Jan Kochanowski rozpoczął fraszkę „Na zdrowie”. W ostatnim czasie wszystkim nam bieżące wydarzenia dobitnie przypomniały, jak ulotną sprawą jest zdrowie nasze i bliskich. Zwłaszcza w tych czasach warto więc pamiętać o tym, przy pomocy jakich urządzeń możemy wpłynąć na stan swojego organizmu. (Fot. Kärcher)

Czytaj więcej...
Parametry techniczne

Parametry techniczne oraz rozwiązania i funkcje

2020-03-12

Parametry techniczno-użytkowe to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru odkurzacza. Zwracajmy uwagę nie tylko na moc, ale też poziom hałasu czy wskaźnik reemisji kurzu. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Odkurzacze z filtrem wodnym

Odkurzacze z filtrem wodnym dostępne na rynku

2020-03-12

Wzrost świadomości konsumentów w zakresie ochrony zdrowia czy coraz częściej wykrywane alergie sprawiają, że odkurzacze z filtrem wodnym zyskują na rynku coraz większą popularność. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket