Artykuły

W kanale Domo Canal+ wystartowała nowa seria poradnikowa

W kanale Domo Canal+ wystartowała nowa seria poradnikowa „Dowborowa od nowa”.

2024-03-27

Widzowie stacji Canal+ Domo i platformy Canal+ online będą mogli zobaczyć ponownie na ekranie Katarzynę Dowbor. Tym razem oprowadzi nas po swojej posiadłości – wyremontuje dom, zadba o nieco zarośnięty ogród i zaaranżuje na nowo niefunkcjonalny taras.

Czytaj więcej...
Sieć Sferis RTV AGD

Sieć Sferis RTV AGD na przysłowiowe 110 procent!

2024-02-27

Grupa Kapitałowa ACTION SA konsekwentnie realizuje swoją strategię opartą na dywersyfikacji oferty dostawców i odbiorców i z powodzeniem rozwija swoje projekty zarówno w kanale hurtowym, jak i detalicznym.

Czytaj więcej...
VIDAA – szybki i intuicyjny system operacyjny

VIDAA – szybki i intuicyjny system operacyjny [promocja]

2024-01-30

Firma Vestel, właściciel marek Toshiba i JVC, wyposażyła telewizory w system operacyjny VIDAA, który sprawia, że obsługa i wyszukiwanie treści są szybkie i intuicyjne.  

Czytaj więcej...
Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja?

Baterie i akumulatory – czy czeka nas rewolucja? [promocja]

2024-01-30

Wprowadzenie nowych obowiązków informacyjnych, dotyczących etykietowania, bardziej restrykcyjne zasady spełniania wymogów bezpieczeństwa i obowiązek zapewnienia wykorzystania surowców z recyklingu na określonym poziomie – to najważniejsze zmiany, które wprowadza nowe unijne rozporządzenie dotyczące baterii i akumulatorów.

Czytaj więcej...
Ponad 40 nagród i wyróżnień

Ponad 40 nagród i wyróżnień na CES 2024

2024-01-29

TCL Electronics, czołowa firma produkująca elektronikę użytkową oraz jedna z dwóch czołowych marek telewizorów na świecie, otrzymała szereg wyróżnień przyznawanych przez uznane media i organizacje.

Czytaj więcej...
Nowi członkowie związku

Nowi członkowie związku

2024-01-29

Dell Technologies, Iron Mountain, Meta oraz NTT System dołączyły do związku Cyfrowa Polska, zrzeszającego firmy z sektora cyfrowego i nowych technologii działające na polskim rynku.

Czytaj więcej...
LG kreuje przyszłość

LG kreuje przyszłość dzięki innowacjom opartym na AI

2024-01-29

Dyrektor generalny LG William Cho redefiniuje sztuczną inteligencję (AI), określając ją mianem „serdecznej inteligencji”, i podkreśla kluczową rolę tej techniki w zwiększaniu satysfakcji oraz komfortu życia klientów.

Czytaj więcej...
W gronie laureatów rankingu

W gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu

2024-01-27

Po raz trzeci w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP znalazła się organizacja ElektroEko.

Czytaj więcej...
Inwestycje w zakład przetwarzania

Inwestycje w zakład przetwarzania w Gliwicach

2024-01-08

Ubiegły rok upłynął na znaczących inwestycjach w infrastrukturę i technologię w zakładzie przetwarzania elektroodpadów Enviropol w Gliwicach. Stanowią one również podwaliny pod dalszy rozwój w bieżącym roku.

Czytaj więcej...
Program edukacji ekologicznej

Program edukacji ekologicznej eko-PROFIT

2024-01-07

Wciąż trwa ogólnopolski program edukacji ekologicznej, w którym uczestnicy mają realny wpływ na ochronę środowiska. Organizując zbiórki elektrośmieci, pozyskują środki finansowe i nagrody dla swoich organizacji, grup, sołectw, instytucji lub firm.

Czytaj więcej...
Warsztaty –

Warsztaty – 2023 Experts meet Experts 85 & 98 TV

2023-12-08

W czasie spotkania w hotelu Victoria w Warszawie, można było zapoznać się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, jakie są stosowane w największych telewizorach MiniLED marki TCL o przekątnych 85 i 95 cali, a także przetestować najciekawsze modele.

Czytaj więcej...
Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski

Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski [promocja]

2023-10-31

Polski Komitet Olimpijski i Grupa Polsat Plus zawarły porozumienie, dzięki któremu Grupa Polsat Plus i należąca do niej sieć Plus będą sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket