Artykuły

Zatroszczył się

Zatroszczył się o zabytki Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

2020-09-07

Firma Kärcher słynie ze swoich akcji czyszczenia ważnych dla kultury i dziedzictwa obiektów na całym świecie. Na długiej liście wyczyszczonych miejsc znajdują się takie ikony jak London Eye w Londynie, twarze prezydentów USA w Mount Rushmore, kolumnada na placu Świętego Piotra w Rzymie i wiele więcej. Swoje kompetencje firma udowodniła znów, wspierając Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Czytaj więcej...
Plany zatrudniania

Plany zatrudniania przez pracodawców

2020-09-07

Również w Polsce z powodu pandemii duża część firm była zmuszona do ograniczenia swojej działalności oraz planów rozwoju i zatrudnienia. Obecnie, pomimo dalszej niepewności, 42 proc. firm deklaruje chęć rekrutacji pracowników.

Czytaj więcej...
Ultradelikatna sucha para DMS

Ultradelikatna sucha para DMS zabija koronawirusa

2020-09-07

Laurastar zlecił specjalistyczne badania w niezależnym laboratorium, które potwierdziły, że ultradelikatna sucha para DMS (ang. Dry Microfine Steam) zabija 99,9 proc. wirusów z traktowanej nią powierzchni, w tym koronawirusy. Aby się ich pozbyć, kontakt stopy żelazka z prasowanym materiałem nie jest konieczny.

Czytaj więcej...
Współpraca

Współpraca z ilustratorką Anną Halarewicz

2020-09-07

Kontynuując połączenie sztuki z techniką, iRobot Polska wraz z jedną z najbardziej rozpoznawalnych ilustratorek w Polsce przedstawia projekt „Anna Halarewicz x iRobot”. W tym roku akcja przybiera szczególny wymiar.

Czytaj więcej...
Partnerem wystawy „Przeciek”

Partnerem wystawy „Przeciek” we wrocławskim Hydropolis

2020-09-07

Woda – ten cenny zasób jest nam niezbędny do życia. I choć mówi się, że w przyrodzie nic nie ginie, to jednak w tym przypadku nie jest to do końca prawda… W Polsce w ciągu 70 lat dostępne odnawialne zasoby wody słodkiej zmniejszyły się o około 30 proc.

Czytaj więcej...
Zdrowie

Zdrowie w szklance soku

2020-07-02

Świeże owoce to jedno z najlepszych źródeł witamin i składników odżywczych. Jednak nie zawsze mamy ochotę spożywać je w całości, dotyczy to zwłaszcza dzieci. Dlatego jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie dziennej dawki witamin w postaci owoców i warzyw jest spożycie ich w świeżym soku z wyciskarki lub sokowirówki.

Czytaj więcej...
Wzmacnia pozycję rynkową

Wzmacnia pozycję rynkową marki Gotie

2020-07-01

Globalna pandemia nie przeszkadza polskiej firmie Better Product w ekspansji na rynkach rodzimym i zagranicznym. Na uwagę zasługują przede wszystkim marki własne, których produkty wyróżniają się znakomitą specyfikacją.

Czytaj więcej...
Z główną nagrodą w konkursie

Z główną nagrodą w konkursie „Kuchnia Wybór Roku” 2020

2020-07-01

Dwa urządzenia niemieckiego producenta przeznaczone do mycia okien i innych gładkich powierzchni w domu zostały wybrane produktami roku 2020. Główną nagrodę w kategorii duże i małe AGD zdobył „duet marzeń” w walce ze smugami i zaciekami na szybach – myjka do okien WV 6 oraz pad czyszczący KV 4.

Czytaj więcej...
W programie

W programie „Patent na dom”

2020-07-01

Marka iRobot wraz z TVN zapraszają do nowego programu, w którym Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Miruć pokażą, jak z pomysłem zmienić wnętrza. Partnerem strategicznym programu jest marka iRobot.

Czytaj więcej...
Pandemia będzie sprzyjać producentom

Pandemia będzie sprzyjać producentom oczyszczaczy powietrza

2020-07-01

Smog, zanieczyszczone powietrze oraz sposoby poprawy jego jakości, obok zmian klimatycznych, to jedno z najpoważniejszych wyzwań cywilizacyjnych. Obecnych i przyszłych. W okresie pandemii i wzmożonej debaty na temat skuteczności maseczek zabezpieczających przed wirusem temat mechanicznego oczyszczania powietrza, którym oddychamy, staje się szczególnie aktualny

Czytaj więcej...
Kontynuuje współpracę

Kontynuuje współpracę z Janem Kuroniem

2020-07-01

Marka Crock-Pot, pionier slow cookingu, kontynuuje współpracę z dotychczasowym ambasadorem – Janem Kuroniem. Doświadczony szef kuchni w dalszym ciągu będzie szerzył w Polsce wiedzę na temat wolnowarów.

Czytaj więcej...
Mop parowy SC 3 EasyFix

Mop parowy SC 3 EasyFix z „iF Design” 2020

2020-07-01

Mop parowy SC 3 EasyFix marki Kärcher został laureatem tegorocznej nagrody „iF Design Award”. Po raz kolejny czołowy światowy dostawca techniki czyszczenia znalazł się wśród laureatów cieszącej się światową sławą nagrody.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket