Artykuły

Doda koloru

Doda koloru szkolnym stołówkom!

2021-04-12

Akcja marki Amica to szansa dla polskich szkół na zyskanie nowej, przyjaznej dzieciom stołówki. Na zwycięstwo mają szanse placówki z największą liczbą głosów w danej kategorii.

Czytaj więcej...
Wspiera inicjatywę

Wspiera inicjatywę Joblinge

2021-04-12

BSH od lat podejmuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Nieustannie minimalizuje wpływ działalności swoich fabryk na środowisko naturalne oraz rozwija i wprowadza do swoich urządzeń nowoczesne proekologiczne rozwiązania.

Czytaj więcej...
Miele Experience Center

Miele Experience Center w centrum Poznania

2021-04-07

W Poznaniu, w samym centrum stolicy wielkopolski, powstał kolejny Miele Experience Center. Jest to jednocześnie największa ekspozycja urządzeń marki Miele w zachodniej Polsce. Salon utworzono w nowoczesnym kompleksie Nowy Rynek, kilka kroków od Starego Browaru i Międzynarodowych Targów Poznańskich. To najbardziej dynamicznie rozwijająca się część miasta, zbiegają się tu także najważniejsze linie komunikacyjne.

Czytaj więcej...
15. Konferencja

15. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

2021-03-25

Serdecznie zapraszamy na 15. Konferencję Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się dn. 14 kwietnia 2021 r. w formule online.

Czytaj więcej...
Rafał Nęcek

Rafał Nęcek dyrektorem zarządu Kaercher Sp. z o.o.

2021-03-21

Światowa marka Kärcher, od 1993 przybliżana polskim odbiorcom przez firmę Kärcher Sp. z o.o., zyskuje w Polsce nowe przewodnictwo. Od początku bieżącego roku stanowisko dyrektora zarządu objął Rafał Nęcek, od 18 lat związany z firmą zlokalizowaną w Krakowie.

Czytaj więcej...
Branżowe otwarcie roku

Branżowe otwarcie roku i rynek małego AGD w 2020 r.

2021-03-10

W trakcie konferencji prasowej online APPLiA Polska zaprezentowała raport „AGD 2020/2021”, podsumowujący działalność sektora w Polsce. Choć dla wielu firm zeszły rok był bardzo trudny, to branża okazała się wyjątkowo odporna na skutki pandemii.

Czytaj więcej...
Udostępnia

Udostępnia serwis door to door

2021-03-09

Dzięki nowej usłudze door to door przez Internet zlecimy serwis urządzeń marki Kärcher. Rejestrując swoje urządzenie i wysyłając je kurierem, w bardzo prosty i wygodny sposób możemy załatwić kwestię naprawy.

Czytaj więcej...
Prezentuje markę

Prezentuje markę Gerlach Germany

2021-03-08

Historia Adler Europe Group sięga 1991 r., a obecnie w jej ofercie znajdziemy marki – Adler, Camry, Mesko oraz Gerlach Germany, która niedawno do nich dołączyła.

Czytaj więcej...
Odkurzacze wyróżnione przez

Odkurzacze wyróżnione przez Stiftung Warentest

2021-03-05

Fundacja Stiftung Warentest po raz pierwszy przetestowała odkurzacze akumulatorowe i sieciowe, bezworkowe we wspólnym teście. Zwyciężyły w nim odkurzacze marki Bosch.

Czytaj więcej...
Ile kosztuje

Ile kosztuje gotowanie w wolnowarze?

2021-02-01

Przygotowywanie potraw w wolnowarze jest specyficzne i jak wskazuje sama nazwa urządzenia, wymaga relatywnie długiego czasu, nawet kilku godzin pracy. Okazuje się jednak, że nie oznacza to wcale dużych kosztów.

Czytaj więcej...
Przypomni

Przypomni o wymianie filtra wody

2021-02-01

Systemy filtracji wody oraz dzbanki filtrujące cieszą się coraz większą popularnością. Konsumenci doceniają je za ekologię oraz możliwość redukcji kosztów.

Czytaj więcej...
Triflex najlepszy

Triflex najlepszy w teście odkurzaczy

2021-01-31

Triflex HX1 Pro, bezprzewodowy odkurzacz Miele, zwyciężył w teście bezprzewodowych odkurzaczy pionowych przeprowadzonym przez międzynarodowy magazyn „Chip”.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket