Artykuły

Personalizowane rozwiązania

Personalizowane rozwiązania pod każdy projekt

2021-09-01

Sielski spokój, otoczenie drzew i jedno z piękniejszych wielkopolskich jezior. Stąd do centrum Poznania jest 20 minut. Rezydencja w podpoznańskich Chybach to komfort wypoczynku i bliskość atrakcji dużego miasta, a wszystko zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i z największą dbałością o najdrobniejszy detal.

Czytaj więcej...
Marka Fagor

Marka Fagor oficjalnym sponsorem Olympique Lyon

2021-08-08

Marka Fagor z grupy Amica rozpoczyna współpracę sponsorską z żeńską drużyną piłki nożnej Olympique Lyon. Tym samym polski producent AGD został partnerem kolejnego po hiszpańskim Atletico Madryt utytułowanego klubu. Kontrakt będzie obowiązywać przez trzy następne sezony, do końca czerwca 2024 r.

Czytaj więcej...
III Kongres AGD

III Kongres AGD tradycyjnie w Łodzi

2021-08-07

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Trzecia edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, odbędzie się tradycyjnie w Fabryce Grohmana w Łodzi.

Czytaj więcej...
Polacy doceniają

Polacy doceniają możliwości zakupów online

2021-08-07

57 proc. respondentów badania „Bolączki Polaków podczas zakupów online”, przeprowadzonego na zlecenie PayPal przez ARC Rynek i Opinia w maju 2021 r., przyznaje, że woli kupować w sieci niż stacjonarnie. Połowa z nich robi to częściej niż raz w tygodniu.

Czytaj więcej...
Zrównoważony ślad cyfrowy

Zrównoważony ślad cyfrowy – odpowiedzialność przyszłości

2021-08-07

Czym jest zrównoważony ślad cyfrowy? Na co zwrócić uwagę, aby odpowiedzialnie i skutecznie nim zarządzać? Szereg odpowiedzi na ważne dla firm pytania przynosi najnowsza publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Partnerami projektu są Santander Bank Polska i firma Orange.

Czytaj więcej...
Nowe oznaczenie emisji hałasu

Nowe oznaczenie emisji hałasu na sprzętach AGD

2021-08-06

Agenda ONZ 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju stawia przed nami wyzwanie realizacji szeregu celów gospodarczych, społecznych i środowiskowych. Jedna ze zmian transformacyjnych dotyczy wdrożenia nowego modelu rozwoju w oparciu o racjonalne wykorzystywanie zasobów Ziemi.

Czytaj więcej...
Ying Cai

Ying Cai nowym dyrektorem AGD na Europę

2021-08-06

Firma TCL Europe wzmacnia linię „inteligentnych” urządzeń domowych i powołuje Ying Cai na stanowisko dyrektora marketingu produktów w segmencie dużych i małych sprzętów gospodarstwa domowego (MDA i SDA) na Europę.

Czytaj więcej...
Rekordowe

Rekordowe pierwsze dwa kwartały

2021-08-04

Firma Ciarko, nasz największy krajowy producent okapów i zarazem jeden z czołowych ich wytwórców w Europie, podsumował pierwsze dwa kwartały bieżącego roku. Wzrosła rok do roku nie tylko liczba produkowanych modeli, ale odnotowano ponad 28-procentowy wzrost obrotów w porównaniu do okresu sprzed pandemii.

Czytaj więcej...
Sara Heil

Sara Heil nową odpowiedzialną za PR i komunikację

2021-08-03

Historia targów IFA w Berlinie sięga 1924 r. Są to jedne z najstarszych i największych na świecie targów elektroniki, dzięki którym świat zyskuje pełny przegląd sytuacji na rynku AGD-RTV. Berlińskie targi są od lat ważnym miejscem prezentacji nowości i spotkań osób w branży. Komunikacja i PR samego wydarzenia są nie mniej ważne niż liczba i prestiż wystawców, z czego od wielu dekad także słynie IFA.

Czytaj więcej...
Polacy

Polacy nie chcą marnować jedzenia

2021-08-01

Dr inż. Monika Hoffmann – technolog żywności i żywienia, adiunkt dydaktyczny w Katedrze Żywności Funkcjonalnej i Ekologicznej na SGGW.

Czytaj więcej...
Podsumowanie programu

Podsumowanie programu Samsung Inkubator

2021-08-01

W ramach programu Samsung Inkubator w tym roku zostały uruchomione równolegle dwie rekrutacje dla młodych przedsiębiorców. 11 start-upów, tworzących rozwiązania z zakresu odpowiedzialności społecznej i neutralności klimatycznej bazujących na nowych technologiach przedstawiło wyniki swoich działań podczas sesji Demo Day w Centrum Nauki Kopernik.

Czytaj więcej...
III Kongres AGD

III Kongres AGD już we wrześniu!

2021-08-01

Tegoroczny Kongres AGD odbędzie się w dniach 23 i 24 września. Bez wątpienia będzie to największe spotkanie branży AGD w Europie. Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym to wydarzenie, które tradycyjnie odbędzie się w Fabryce Grohmana w Łodzi.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket