Artykuły

Parametry techniczne

Parametry techniczne mikrofalówek

2020-07-28

Wolnostojące kuchenki mikrofalowe stanowią ważną część dostępnych na rynku urządzeń kuchennych. Dzięki różnym konstrukcjom i gabarytom można je postawić w niemal każdym zakątku kuchni. Wybierając odpowiedni model nie należy zapominać o najważniejszych parametrach technicznych mikrofalówek.

Czytaj więcej...
Historia

Historia kuchenki mikrofalowej

2020-07-28

Pierwsze kuchenki mikrofalowe wizualnie nie przypominały tych, które możemy podziwiać dziś na półkach sklepowych. Początkowo używane były wyłącznie w restauracjach, głównie ze względu na swoje gabaryty. Obecnie są standardowym wyposażeniem niejednej kuchni.

Czytaj więcej...
Nortberg

PROMOCJA

Nortberg – ekskluzywne okapy kuchenne

2020-07-28

Okapy oferowane przez Nortberga wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem, bardzo dobrą jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Połączenie tych elementów spowodowało, że w krótkim czasie marka ta zyskała wielu zadowolonych klientów i wciąż rozwija swoją ofertę produktową.

Czytaj więcej...
Wyjątkowe wzornictwo

Wyjątkowe wzornictwo i stylistyka piekarników

2020-07-07

Domowa przestrzeń kuchenna to doskonałe miejsce, aby zaprezentować nietuzinkowy styl pomieszczenia. Z jednej strony można to zrobić stosując, odrębny od reszty AGD, front piekarnika, albo z drugiej strony – wyposażyć kuchnię w spójną linię wzorniczą, w której wszystkie modele mają spójny design.

Czytaj więcej...
Parametry techniczne

Parametry techniczne piekarników

2020-07-07

Wybierając piekarnik nie należy zapominać o różnorodnych parametrach technicznych, jakimi charakteryzują się te urządzenia. Określają one specyfikę urządzeń i to dzięki nim w szczegółowy sposób porównujemy możliwości piekarników i wybieramy najlepszy dla nas wariant.

Czytaj więcej...
Instalacja i eksploatacja

Instalacja i eksploatacja piekarnika

2020-07-06

Właściwy montaż i odpowiednie użytkowanie piekarnika są bardzo istotne. Od tego zależy prawidłowa, ekonomiczna i bezpieczna praca sprzętu. Warto przy tym pamiętać, że inne wymagania instalacyjne mają modele gazowy, a inne elektryczny.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket