Artykuły

Podsumowanie

Podsumowanie I połowy roku 2021

2021-10-06

Największy polski producent AGD zanotował w I półroczu 2021 r. ponad 1,5 mld zł przychodów i zwiększył zyski pomimo m.in. odmrożonych wydatków marketingowych. W drugim kwartale widoczna była już jednak presja kosztów surowców, komponentów i transportu, a ogólnorynkowe podwyżki cen sprzętu AGD mogą wywrzeć dodatkowy wpływ na kształtowanie popytu w kolejnych kwartałach.

Czytaj więcej...
Suszenie na odległość

Suszenie na odległość dzięki aplikacji Home Connect

2021-10-06

Gospodarstwa domowe stają się coraz bardziej nowoczesne, a domownicy chcą z łatwością obsługiwać sprzęty i oszczędzać czas. Przykładem połączenia wygody i nowoczesnych funkcji są suszarki do ubrań Siemens z techniką Home Connect.

Czytaj więcej...
Nowa odsłona aplikacji

Nowa odsłona aplikacji Home Connect!

2021-10-04

Dzięki aplikacji Home Connect i marce Siemens możemy przygotować smaczny i zbilansowany posiłek, będąc jeszcze w pracy. W nowej odsłonie aplikacji BSH znajdziemy szereg pomysłów na proste i szybkie dania.

Czytaj więcej...
Partner X edycji kulinarnego show

Partner X edycji kulinarnego show Master Chef

2021-10-04

Wystartowała 10. edycja najpopularniejszego show kulinarnego w Polsce. Wsparciem dla uczestników w walce o tytuł „MasterChef”, w ramach umowy partnerskiej, będą nowoczesne urządzenia Samsunga: piekarniki Dual Cook Flex, lodówki side by side i combi, a także płyty gazowe. W programie pojawi się także ekspert marki Samsung – znany i ceniony kucharz Filip Marcinkiewicz.

Czytaj więcej...
Nowe studio kulinarne

Nowe studio kulinarne w Warszawie

2021-10-04

W siedzibie BSH w Warszawie powstało nowe studio kulinarne marki Bosch. Bezpośrednio przy Centrum Domowych Inspiracji, w którym mieści się showroom marek: Bosch, Siemens i Gaggenau, powstała nowoczesna przestrzeń, w której będą odbywały się kulinarne eventy, spotkania integracyjne i biznesowe.

Czytaj więcej...
Wielozadaniowe

Wielozadaniowe zmywarki parowe

2021-09-06

1 września rozpoczęła się kampania promocyjna nowych zmywarek parowych marki Amica. Komunikacja będzie skoncentrowana w przestrzeni online, w tym na kanałach marki w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej...
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz twarzą nowej kampanii

2021-09-03

Sieć elektromarketów Neonet rozpoczęła kolejną odsłonę kampanii „Mówisz – masz”. Nowym ambasadorem został Krzysztof Ibisz. Prezenter, aktor i dziennikarz w najnowszym spocie podkreśla znaczenie jakości obsługi i zrozumienia zróżnicowanych potrzeb klientów.

Czytaj więcej...
Branża kurierska

Branża kurierska reaguje na zmiany

2021-09-03

Branża kurierska w wymagających czasach pandemii reaguje na dynamiczne zmiany zarówno w samej gospodarce, jak i oczekiwaniach klientów. Olbrzymi wzrost rynku e-commerce na przestrzeni ostatniego roku wprost przełożył się na znaczenie logistyki, która stała się głównym ogniwem łączącym dostawców z odbiorcami.

Czytaj więcej...
Inwestycja w zieloną energię

Inwestycja w zieloną energię w Polsce

2021-09-03

BSH zainwestuje w produkcję zielonej energii w Polsce. Producent urządzeń gospodarstwa domowego marek Bosch i Siemens zainstaluje panele fotowoltaiczne we wszystkich swoich lokalizacjach w Polsce. Spółka zawarła już umowę na wykonanie pilotażowej instalacji na dachu biura swojej centrali w Warszawie.

Czytaj więcej...
Oceniaj i wygraj

Oceniaj i wygraj z Boschem

2021-09-01

Marka Bosch prosi swoich klientów o opinię na temat produktów oraz ich ocenę. W zamian proponuje udział w loterii i grę o smartwatch marki Apple. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy napisać, co sądzimy o danym produkcie. Loteria trwa do końca 2021 r.

Czytaj więcej...
„Mężczyzna idealny szuka pary”

„Mężczyzna idealny szuka pary”

2021-09-01

Amica kontynuuje kampanię nowoczesnych urządzeń parowych pod hasłem „Mężczyzna idealny szuka pary”. Przy okazji tej kampanii Amica zwraca uwagę na wciąż aktualny temat „ideału” męskości oraz partnerstwa. Działania promocyjne zostaną wsparte kampanią internetową oraz promocją na sprzęty parowe.

Czytaj więcej...
Dobre projektowanie,

Dobre projektowanie, lepsze życie. 2 x ŁDF

2021-09-01

Organizatorzy Łódź Design Festival pierwszą część tegorocznego festiwalu przygotowali pod hasłem LEPIEJ w szczególnych warunkach pandemicznych i mogło się wydawać, że po majowej edycji nie może być LEPIEJ – a jednak! Już 16 września kolejna odsłona wydarzenia pod hasłem „LEPIEJ 2.0”.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket