Artykuły

Integracja z platformą

Integracja z platformą Sky-Shop

2021-09-12

Firma Concept intensywnie rozwija usługi e-commerce w segmencie B2B. Łatwiejszą ekspansję cyfrowych kanałów handlowych umożliwi wprowadzona integracja z platformą Sky-Shop.

Czytaj więcej...
Jaka przyszłość

Jaka przyszłość czeka biura?

2021-09-12

Epidemia Covid-19 sprawiła, że rynek biurowy znalazł się w centrum zmian spowodowanych przejściem w tryb pracy zdalnej. Jednak w związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną organizacje rozpoczęły już proces planowania powrotu pracowników do biur.

Czytaj więcej...
Rozwój e-commerce

Rozwój e-commerce motorem zmian w logistyce

2021-09-12

Polski rynek e-commerce podczas pandemii rozwija się w bardzo dynamicznym tempie, wartość obrotów e-commerce B2B w Polsce, obejmującego zarówno sprzedaż przez e-sklep lub platformę (czyli tzw. webową), jak i bezpośrednią wymianę danych w formie elektronicznej (EDI), na koniec zeszłego roku jest oceniana na około 450 mld zł.

Czytaj więcej...
Nowe stołówki

Nowe stołówki dla blisko tysiąca uczniów

2021-09-12

Grupa Amica zakończyła remonty w pierwszych stołówkach, których metamorfozę szkoły wygrały w konkursie „Kolorowe Stołówki”. Oficjalnie przecięcie wstęgi odbyło się w placówkach w Kraśniku i Polskowoli oraz w Warszawie.

Czytaj więcej...
Dystrybutorem marki

Dystrybutorem marki VBreathe

2021-09-10

Autoryzowany importer i dystrybutor m.in. urządzeń Stadler Form w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Do jej oferty dołączyła marka VBreathe.

Czytaj więcej...
Czyści kościół

Czyści kościół św. Jana nad jeziorem Feuersee w Stuttgarcie

2021-09-10

Kościół św. Jana nad jeziorem Feuersee w Stuttgarcie jest jednym z charakterystycznych punktów stolicy regionu. Został ukończony w 1876 roku według planów architekta Christiana Friedricha von Leinsa w stylu neogotyckim, co czyni go pierwszą postśredniowieczną budowlą sakralną w Stuttgarcie.

Czytaj więcej...
Polscy producenci AGD

Polscy producenci AGD w obliczu pandemii

2021-08-13

Polscy producenci urządzeń i komponentów AGD nie dali się pandemii Covid-19. Po początkowym załamaniu w pierwszej połowie 2020 r. szybkie odbicie pozwoliło zakończyć rok na poziomie o 10 proc. wyższym niż przed epidemią.

Czytaj więcej...
Autoryzowanym dystrybutorem

Autoryzowanym dystrybutorem produktów Philips Water Solutions

2021-08-11

Firma Philips jest jednym z liderów rynku urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu medycznego. Zdobyte przez lata doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje w produktach z serii Philips Water Solutions.

Czytaj więcej...
W gronie najatrakcyjniejszych pracodawców

W gronie najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce

2021-08-11

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest jednym z 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce – wynika z badania „Randstad Employer Brand Research 2021”.

Czytaj więcej...
Sharp oraz P&G

Sharp oraz P&G nowymi członkami

2021-08-11

Rodzina APPLiA to 29 firm AGD w Polsce. W czerwcu do grona APPLiA Polska dołączyły dwie nowe firmy członkowskie: Procter & Gamble DS Polska Sp. z o.o. oraz Sharp Consumer Electronics Poland Sp. z o.o.

Czytaj więcej...
II edycja akcji

II edycja akcji „W swoim żywiole”

2021-08-11

Marka Aquaphor rozpoczęła II edycję akcji „W swoim żywiole”, której celem jest wspieranie młodych osób w realizacji ich sportowych planów i marzeń.

Czytaj więcej...
Z prestiżowymi nagrodami

Z prestiżowymi nagrodami „Golden Arrow”

2021-08-11

Kampania „Polska Kronika Amica”, zrealizowana we współpracy z agencją H2H.  tech, otrzymała nagrody „Golden Arrow” w dwóch kategoriach: „wysyłka bezpośrednia  B2B” oraz „promocja sprzedaży B2B”. Uwagę jury zwrócił także projekt „Dekady  Amica”, który zdobył wyróżnienie w kategorii „program lojalnościowy B2B”. 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket