Artykuły

Różnorodne

Różnorodne funkcje i systemy winiarek

2020-09-04

Oprócz funkcjonalnych rozwiązań należy wspomnieć o praktycznym użytkowaniu winiarek. Oświetlenie w nich zastosowane pozwala optymalnie rozświetlić wnętrze komory i ułatwia znalezienie pożądanej butelki, ale również efektownie oświetla przechowywaną kolekcję trunków, gdy przeszklone drzwi winiarki są zamknięte.

Czytaj więcej...
Parametry techniczne

Parametry techniczne winiarek

2020-09-04

Zależnie od rodzaju trunku może mieć on nieco inne wymagania odnośnie przechowywania i podawania. Optymalne warunki przechowywania mają znaczący wpływ na walory smakowe trunku, jego wyrazistość, a nawet kolor. Jednak sommelierski kunszt i użytkowanie winiarki nie ograniczają się jedynie do wybrania temperatury, jaka ma panować we wnętrzu urządzenia.

Czytaj więcej...
Różnorodne

Różnorodne gabaryty winiarek

2020-09-04

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które dużą popularnością cieszą się m.in. we Francji i wielu innych państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także polscy konsumenci coraz częściej nabywają te produkty.

Czytaj więcej...
Systemy automatycznego dozowania

Systemy automatycznego dozowania w pralkach i zmywarkach

2020-07-29

W pralce czy zmywarce standardową metodą aplikacji detergentów jest umieszczenie ich w specjalnej szufladzie lub przegródkach. Jednak skuteczniejszym i nowocześniejszym rozwiązaniem jest ich dozowanie za pomocą specjalnych rozwiązań automatycznych i aplikatorów.

Czytaj więcej...
„Niewidzialne” i skuteczne

„Niewidzialne” i skuteczne zmywanie naczyń

2020-07-29

Zmywarka do zabudowy to niezastąpione, choć często niemal niezauważalne w kuchennej aranżacji urządzenie. Zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z modelem wyposażonym w panel zakryty, czyli zintegrowany z górną, poziomą krawędzią drzwi zmywarki.

Czytaj więcej...
Wyposażenie i przydatne akcesoria

Wyposażenie i przydatne akcesoria w mikrofali

2020-07-29

Poruszając tematykę kuchenek mikrofalowych, nie można pominąć akcesoriów i naczyń, które pozwalają w indywidualny sposób przygotować daną potrawę. To one przekazują produktom ciepło, a przy tym chronią przed spaleniem czy zbyt dużym wysuszeniem produktu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket