Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Uroczystość 35-lecia stanu wojennego we wrocławskiej fabryce

WHIRLPOOL

Uroczystość 35-lecia stanu wojennego we wrocławskiej fabryce

2017-01-03

W grudniu odbyła się uroczystość upamiętniająca 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Oficjalna ceremonia pod patronatem Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy miała miejsce w fabryce Whirlpool we Wrocławiu.

Czytaj więcej...
Pokaz Kupisza, Yard Sale Mustache

BABYLISS PARIS

Pokaz Kupisza, Yard Sale Mustache

2017-01-03

Aktywność marketingowa to podstawa w tym biznesie – wie o tym marka BaByliss Paris, aktywnie wspierająca najgorętsze wydarzenia modowe.

Czytaj więcej...
Jakość oświetlenia

Jakość oświetlenia LED w Polsce

2016-12-09

W teatrze 6. piętro w Pałacu Kultury odbyła się konferencja poświęcona jakości oświetlenia LED w naszych sklepach zorganizowana przez Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-Lighting.

Czytaj więcej...
Srebrny jubileusz

HORN DISTRIBUTION

Srebrny jubileusz

2016-11-28

Firma Horn Distribution – warszawski dystrybutor sprzętu audio-wideo – obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia. Srebrny jubileusz świętowano przy okazji wystawy Audio Video Show.

Czytaj więcej...
Kongres

Kongres Telewizji Światłowodowej

2016-11-16

W Gdańsku w dniach 3–4 listopada odbył się Kongres Telewizji Światłowodowej. Podczas kongresu dyskutowano o usługach, sprzęcie i rozwoju telewizji światłowodowej. W czasie imprezy wiele prezentacji było poświęconych sprzętowi do realizacji usług i budowy sieci światłowodowych oraz dyskutowano, jak zaoferować klientom najatrakcyjniejszą formę telewizyjnej oraz internetowej rozrywki.

Czytaj więcej...
Mobilna rozrywka i nie

Mobilna rozrywka i nie tylko na Mobility Days

2016-11-02

Trzecia edycja targów Mobility Days, które odbyły się 21–22 października w Warszawie, stanowiła nie lada atrakcję nie tylko dla miłośników smartfonów.

Czytaj więcej...
Action wraca

ACTION

Action wraca do korzeni

2016-10-27

Tegoroczne lato dla firmy Action z pewnością nie należało do łatwych. 1 sierpnia na wniosek firmy otwarto postępowanie sanacyjne, co podyktowane było potrzebą ochrony praw i interesów spółki, jej kontrahentów i akcjonariuszy.

Czytaj więcej...
QNAP World

QNAP

QNAP World Tour 2016

2016-10-27

Już trzecia polska edycja QNAP World Tour potwierdza rosnąca pozycję jednego z liderów rynku NAS również na polskim rynku.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket