Artykuły

Kolumna głośnikowa

KODA

Kolumna głośnikowa K-2000B mkII

2019-11-04

Dobre brzmienie w przystępnej cenie

Koda wprowadziła do oferty nową wersję podstawkowej kolumny K-2000B, czyli zespołu głośnikowego sprzed ok. 20 lat. Model ten stał się niezwykle popularny wśród audiofilskiej społeczności i znany był m.in. z możliwości łatwego wprowadzania ulepszeń.

Czytaj więcej...
Soundbar

DALI

Soundbar Katch One

2019-11-04

Swoboda instalacji i dobre brzmienie

Duński producent kolumn głośnikowych, firma DALI, ponownie wykracza poza znane kanony wzornictwa. Tym razem wprowadziła do oferty soundbar Katch One, którego brzmienie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...
Synchronizator rezonansów

NORDOST

Synchronizator rezonansów QPoint

2019-10-03

W trosce o audiofilską jakość dźwięku

W ofercie marki Nordost, znanej przede wszystkim z wyjątkowej jakości okablowania, pojawiło się wyjątkowe urządzenie – synchronizator rezonansów QPoint. Emituje on niewielkie pole, które wpływa na wszystkie rezonanse elektromechaniczne w jego pobliżu, przez co wszystkie rezonują z tą samą częstotliwością.

Czytaj więcej...
Głośniki

TAGA HARMONY

Głośniki TAV-606S v.3

2019-10-01

Uzupełnienie popularnej serii kolumn

W dystrybucji firmy Polpak Poland dostępny jest zestaw głośników marki TAGA Harmony TAV-606S v.3 będący niezależnym uzupełnieniem serii TAV (TAGA Audio Video). Nowa, trzecia już wersja tego modelu przeszła znaczące zmiany.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

NORDMENDE

Radioodbiornik Transita 110

2019-10-01

Przenośny model z DAB+

Marka Nordmende od lat kojarzona jest z dobrej jakości radioodbiornikami. W ofercie ma obecnie wiele interesujących modeli, odtwarzających nie tylko radiofonię analogową (FM), ale również cyfrową (DAB+). Takim właśnie urządzeniem jest kompaktowa Transita 110.

Czytaj więcej...
Słuchawki

CREATIVE

Słuchawki Outlier Active

2019-07-30

Nie tylko dla sportowców

Firma Creative wprowadza na rynek nowe produkty przeznaczone przede wszystkim dla sportowców i osób lubiących aktywnie spędzać czas wolny. Jedną z nowości jest model Outlier Active, czyli odporne na pot słuchawki dokanałowe.

Czytaj więcej...
Soundbar z Dolby Atmos

SHARP

Soundbar z Dolby Atmos HT-SBW460

2019-07-02

Wirtualny dźwięk trójwymiarowy

Sharp wprowadza do oferty nowe modele soundbarów obsługujących innowacyjne systemy dźwięku przestrzennego. Wśród nowości pojawił się model HT-SBW460, który obsługuje system 3.1-kanałowy, ale został dodatkowo wyposażony w rozwiązanie pozwalające na przetwarzanie dźwięku Dolby Atmos.

Czytaj więcej...
Głośnik

BANG & OLUFSEN

Głośnik Beoplay A9

2019-07-02

Nowa odsłona designerskiego modelu

Podczas międzynarodowych targów sztuki w Wenecji – La Biennale di Venezia – firma Bang & Olufsen zaprezentowała nową generację modelu Beoplay A9, który po raz pierwszy pojawił się na rynku już w 2012 r.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket