MUSAIC

Nagroda wystawy CES

Nagroda wystawy CES

Firma Musaic, znana z innowacyjnych urządzeń do strumieniowego odtwarzania muzyki, otrzymała wyróżnienie Innovation Awards Honoree wystawy CES w kategorii "komponentów i akcesoriów do domowych systemów audio-wideo".

Nagroda wystawy CES została przyznana firmie Musaic już drugi rok z rzędu. Tym razem wyróżniony został profesjonalny odtwarzacz strefowy PRO-MZP. Ten instalacyjny model wyróżnia się wygodą użytkowania i małymi kosztami instalacji systemu multiroom, jak również rozbudowaną funkcjonalnością. Zatem ma on wszystko, czego potrzeba profesjonalnym, nawet najbardziej wymagającym instalatorom tego typu rozwiązań.

Model PRO-MZP może być montowany w specjalnych rackach, szafkach wyposażonych w okablowanie strukturalne czy w przestrzeni za podwieszanym sufitem. Znajdziemy w nim wszystkie potrzebne funkcje znane z urządzeń bezprzewodowych firmy Musaic kompatybilnych z systemami sterowania oświetleniem i „smart home”.

Urządzenia z oferty firmy Musaic, w tym wspomniany odtwarzacz strefowy, zostaną w najbliższym czasie zaprezentowane m.in. na wystawach CES w Las Vegas oraz ISE.

2015-12-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket