Artykuły

Sztuczna inteligencja w telewizorach

Sztuczna inteligencja w telewizorach

2018-03-03

Telewizory smart TV są standardem w segmencie urządzeń ze średniej i wyższej półki. W ostatnich latach mniej powstaje aplikacji, większy nacisk położono na rozwój i obsługę telewizora i wyszukiwanie treści za pomocą asystenta głosowego tworzonego przy zastosowaniu rozwiązań sztucznej inteligencji.

Czytaj więcej...
Smart TV

SAMSUNG

Smart TV łatwe połączenie i szybkie udostępnianie

2018-01-29

W tym roku telewizory Samsung jeszcze sprawniej połączą się z urządzeniami mobilnymi. Użytkownicy szybko i łatwo udostępnią treści i otrzymają spersonalizowane rekomendacje.

 

Czytaj więcej...
Instalacja unicable

Instalacja unicable – dodatkowe możliwości dla dekoderów DVB-S

2017-10-26

Telewizja satelitarna dostarcza największą liczbę kanałów telewizyjnych. Często się zdarza, że w tym samym czasie jest nadawanych kilka programów, które chcielibyśmy nagrać. Najnowszej generacji dekodery DVB-S umożliwiają nagrywanie trzech i oglądanie czwartego. Aby można było zrealizować multinagrywanie, trzeba stosować instalację jednokablową z konwerterem unicable.

Czytaj więcej...
Akcesoria do systemów

Akcesoria do systemów audio-wideo

2017-09-22

W domowym systemie multimedialnym niezbędne są rozmaite akcesoria w postaci okablowania, uchwytów, podstawek, a także mebli RTV. Przydatnym dodatkiem może okazać się też smartfon z zainstalowaną odpowiednią aplikacją mobilną. Jeśli wykorzystujemy większą liczbę urządzeń, wówczas sprawdzić się może pilot uniwersalny.

Czytaj więcej...
Smart TV pod ręką

Smart TV pod ręką - odtwarzacze sieciowe i z androidem

2017-09-22

Obecnie gromadzimy masę cyfrowych materiałów. Niezbędne są więc narzędzia do ich wygodnego przechowywania i dostępu do nich na ekranie telewizora, smartfona czy projektora.

Czytaj więcej...
Odtwarzacze Blu-ray Ultra HD

Odtwarzacze Blu-ray Ultra HD - wzorcowy obraz

2017-09-21

Zwiększa się oferta odtwarzaczy Blu-ray Ultra HD 4K. Nareszcie telewizory Ultra HD będą mogły korzystać z wzorcowego źródła filmów i pokazać zalety obrazu 4K.

Czytaj więcej...
Multiroom

Multiroom - telewizja na wielu ekranach

2017-09-21

W domach wielopokoleniowych jest zazwyczaj kilka telewizorów i różnych źródeł filmów i programów telewizyjnych takich jak VoD z Internetu, dekodery DVB-T, DVB-S, odtwarzacze Blu-ray co sprawia, że jest wielu chętnych do oglądania różnych treści wideo o tej samej porze. Rozwiązaniem jest system multiroom, który umożliwi jednoczesny dostęp do telewizji wszystkim domownikom także na urządzeniach mobilnych.

Czytaj więcej...
Telewizja DVB-S2 HD i Ultra HD

Telewizja DVB-S2 HD i Ultra HD - bogata oferta programowa

2017-09-21

Na rynku platform satelitarnych konkurują ze sobą dwie: Cyfrowy Polsat i nc+, które dostarczają telewizję i dynamicznie rozwijają dodatkowe usługi, aby pozyskać nowych klientów. Dla entuzjastów filmów 4K pojawiły się pierwsze odbiorniki DVB-S Ultra HD 4K. Zwiększa się liczba kanałów nadających materiał wideo 4K.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket