Artykuły

Jakość obrazu z satelity

Jakość obrazu z satelity

2018-11-06

Współczesne telewizory Ultra HD, aby odtwarzać obraz 4K, muszą być połączone z dobrym źródłem wideo. Dekodery satelitarne łączą w sobie największą liczbę kanałów TV ze zróżnicowaną jakością obrazu SD, HD i 4K.

Czytaj więcej...
Mundial 2018 w 4K

Mundial 2018 w 4K

2018-06-06

Producenci telewizyjni najchętniej realizują duże imprezy sportowe. Na obecnym etapie rozwoju telewizji 4K jest to duże wyzwanie techniczne. Najbliższe wydarzenie to FIFA World Cup Russia 2018. Jak i gdzie oglądać piłkarskie zawody, opisujemy w artykule.

Czytaj więcej...
Telewizory z HDR

Telewizory z HDR

2018-04-10

Szereg telewizorów ma w opisie funkcji skrót HDR. Czy we wszystkich urządzeniach oznacza on to samo, wyjaśniamy w artykule. W sklepach oprócz telewizorów Ultra HD HDR pojawiają się także Full HD HDR.

Czytaj więcej...
Co użytkownik powinien wiedzieć

KAERCHER

Co użytkownik powinien wiedzieć o urządzeniach wysokociśnieniowych?

2018-03-22

Budowa domu i aranżacja jego otoczenia czy zakup auta to poważne inwestycje. Kluczem do zachowania długo pięknego wyglądu oraz, co za tym idzie, wartości naszego majątku jest odpowiednia dbałość. Urządzeniem, które w tym pomoże jest bez wątpienia myjka ciśnieniowa. Pozwoli ona oczyścić bardzo wiele różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów, które będą cieszyć nasze oko swoim pięknym wyglądem. Na co warto zwrócić uwagę wybierając takie urządzenie i jak prawidłowo nim pracować? W Kärcher możemy poszczycić się wieloma latami doświadczenia w tej materii. Warto zapoznać się z naszymi sugestiami przed wyborem urządzenia, by najlepiej nam ono służyło.

Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja w telewizorach

Sztuczna inteligencja w telewizorach

2018-03-03

Telewizory smart TV są standardem w segmencie urządzeń ze średniej i wyższej półki. W ostatnich latach mniej powstaje aplikacji, większy nacisk położono na rozwój i obsługę telewizora i wyszukiwanie treści za pomocą asystenta głosowego tworzonego przy zastosowaniu rozwiązań sztucznej inteligencji.

Czytaj więcej...
Smart TV

SAMSUNG

Smart TV łatwe połączenie i szybkie udostępnianie

2018-01-29

W tym roku telewizory Samsung jeszcze sprawniej połączą się z urządzeniami mobilnymi. Użytkownicy szybko i łatwo udostępnią treści i otrzymają spersonalizowane rekomendacje.

 

Czytaj więcej...
Instalacja unicable

Instalacja unicable – dodatkowe możliwości dla dekoderów DVB-S

2017-10-26

Telewizja satelitarna dostarcza największą liczbę kanałów telewizyjnych. Często się zdarza, że w tym samym czasie jest nadawanych kilka programów, które chcielibyśmy nagrać. Najnowszej generacji dekodery DVB-S umożliwiają nagrywanie trzech i oglądanie czwartego. Aby można było zrealizować multinagrywanie, trzeba stosować instalację jednokablową z konwerterem unicable.

Czytaj więcej...
Akcesoria do systemów

Akcesoria do systemów audio-wideo

2017-09-22

W domowym systemie multimedialnym niezbędne są rozmaite akcesoria w postaci okablowania, uchwytów, podstawek, a także mebli RTV. Przydatnym dodatkiem może okazać się też smartfon z zainstalowaną odpowiednią aplikacją mobilną. Jeśli wykorzystujemy większą liczbę urządzeń, wówczas sprawdzić się może pilot uniwersalny.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket