Bosch z ekonomią i ergonomią

Marka Bosch od lat oferuje użytkownikom najnowocześniejsze systemy i funkcje ukryte w obudowie zmywarki. Należą do nich zarówno te, które poprawiają komfort obsługi, jak energooszczędne, które dbają o domowy budżet. Jednym z takich sprzętów jest model SMS8TCI01E serie 8. Oferuje on m. in. Program Inteligentny, który powstał z myślą o jak najlepszym, świadomym wykorzystaniu zaawansowanej technologii w zmywarkach marki Bosch. Udostępniając ocenę działania programu przez aplikację Home Connect, zmywarki analizują opinie o myciu, suszeniu oraz czasie trwania cyklu i na tej bazie coraz lepiej dopasowują parametry programu do wymagań użytkowników. Dzięki temu zmywanie jest oszczędne i wydajne. Jak to działa? Po zakończeniu pracy zmywarki użytkownik otrzymuje powiadomienie push, które kieruje do sekcji opinii. Tam możliwa jest ocena poziomu zadowolenia z mycia i czasu pracy. Po zakończeniu aplikacja Home Connect poleci nowy program na podstawie pozostawionych opinii.

Aplikacja Home Connect oraz Program Inteligentny pozwalają wykorzystywać więcej możliwości zmywarki, dodatkowo oszczędzając cenne zasoby wody i energii.

Zdalne sterowanie urządzeniem, powiadomienia i wybór najlepszych programów i funkcji dostępne są dzięki kompatybilności z Home Connect. Wystarczy połączyć zmywarkę w ramach lokalnej sieci internetowej z bezpłatną aplikacją dostępną na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Bosch
2024-04-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket