Amica z technologią SteamPower Pro

Wygoda, sterylność, funkcjonalność, praktyczność i oszczędność czasu – pralka z funkcją pary Amica WA3S714BLiSTG wesprze użytkownika w codziennych obowiązkach. Zastosowane w nowej pralce praktyczne funkcje pozwalają uzyskać doskonale zdezynfekowane i niezagniecione ubrania. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu SteamPower Pro zagniecenia są redukowane, a prasowanie staje się łatwiejsze. To dzięki generowanej parze podanej podczas ostatniego cyklu wirowania w programie „łatwe prasowanie”. Dodana w tym czasie para wnika we włókna ubrań i rozluźnia tkaninę, dzięki czemu ubrania posiadają mniej zagnieceń. Z kolei para dodana na początki cyklu prania sprawia, że ubrania są higienicznie czyste i zdezynfekowane, bez drobnoustrojów, bakterii czy wirusów.

Wskaźnik EcoBar – poboru energii elektrycznej oraz wody – umożliwia wygodny odczyt zużycia dla wybranego przez nas programu, co pozwoli dobrać parametry prania zgodnie z preferencjami użytkownika. Pralka oferuje m.in. program antyalergiczny (co ważne: idealny dla wszystkich, którzy szczególnie dbają o higienę, w tym dla alergików, rodziców małych dzieci i osób starszych).

Urządzenie pracuje w oparciu o innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0, który pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania, nawet przy korzystaniu z krótkich programów i w niskich temperaturach.

Amica
2024-04-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket