Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Umowy na 1 MWp

INNOGY POLSKA

Umowy na 1 MWp w fotowoltaice

2017-05-30

Niespełna miesiąc wystarczył innogy Polska na podpisanie umów na instalacje fotowoltaiczne dla prosumentów o łącznej mocy przekraczającej 1 MWp.

Czytaj więcej...
Teraźniejszość i przyszłość nośników danych

SILICON POWER

Teraźniejszość i przyszłość nośników danych – pamięci 3D NAND

2017-05-30

Pamięci 3D NAND coraz częściej stosowane są w dyskach SSD. Jakie korzyści przynosi ich stosowanie oraz czym różnią się od do tej pory stosowanych rozwiązań, wyjaśnimy w tym artykule.

Czytaj więcej...
Nagrody i

KAERCHER

Nagrody i aktualne kampanie

2017-05-30

Producent prowadził dwie kampanie telewizyjne promujące najnowsze urządzenia. Były nimi myjki ciśnieniowe Full Control, a także myjki okienne WV. Sprzęty promowane były w największych kanałach ogólnopolskich. Ponadto Kärcher otrzymał ostatnio kilka polskich wyróżnień.

Czytaj więcej...
Teflon Profile

TEFLON

Teflon Profile – nowa, innowacyjna powłoka

2017-05-30

Przy wyborze garnka czy patelni konsumenci zazwyczaj zwracają uwagę na kształt, wygląd, pojemność, masę oraz powłokę. Ten ostatni aspekt coraz częściej wysuwa się na pierwszy plan. Najlepiej, aby powłoka była antyadhezyjna, a więc nic do niej przywierało, no i jak najtrwalsza.

Czytaj więcej...
W najnowszej kampanii

BOSCH

W najnowszej kampanii lodówek…

2017-05-30

...zdradza sekrety przedłużania świeżości produktów. Akcja została zorganizowana z myślą o modelach z systemem NoFrost i komorą świeżości VitaFresh. Potrwa do końca czerwca.

Czytaj więcej...
Wprowadza do oferty

TEFAL

Wprowadza do oferty odkurzacze

2017-05-30

Na przełomie czerwca i lipca br., Groupe SEB Polska wprowadzi do swojej oferty odkurzacze sygnowane logotypem marki Tefal.

Czytaj więcej...
W pogoni za doskonałą jakością,

SAMSUNG

W pogoni za doskonałą jakością, czyli HDR10+

2017-05-26

Samsung od niedawna wykorzystuje nowy otwarty standard dla treści HDR o nazwie HDR10+, który jeszcze bardziej przybliża nas do niemal rzeczywistych obrazów. Zobaczmy czym jest HDR10+ i jak przekłada się na wrażenia widzów.

Czytaj więcej...
Start kanałów

CYFROWY POLSAT

Start kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2

2017-05-26

Już 28 maja rozpocznie się Roland Garros – prawdziwe święto fanów tenisa! To właśnie z myślą o nich powstała wyjątkowa oferta Tenis Premium z kanałami Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, dzięki którym przez 24 godziny na dobę, na żywo, w jakości HD i bez reklam widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie 4 turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket