Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Czajnik TWK780 -

BOSCH

Czajnik TWK780 - miedź w szlachetnej odsłonie.

2015-06-01

Firma Bosch postawiła na klasykę w eleganckiej odsłonie. Obudowa w kolorze miedzi to znak rozpoznawczy nowego czajnika tej marki, który został wyposażony w bardzo praktyczne rozwiązania.

Czytaj więcej...
Czajniki Gado -

BOTTI

Czajniki Gado - Siła oryginalnych kolorów

2015-06-01

W wypadku urządzeń drobnego AGD producenci dużą wagę przywiązują do wyglądu. Tutaj największe możliwości dają ciekawa kolorystyka produktów oraz niepowtarzalne kształty. Ta zasada potwierdza się także w wypadku czajników elektrycznych marki Botti.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

PHILIPS

Ekspres automatyczny HD8847/09 z serii 4000

2015-06-01

Firma Philips stworzyła urządzenie wyjątkowe – automatyczny ekspres do kawy, który jest w stanie przygotować nie tylko klasyczne espresso, ale tez kawę o smaku kawy przelewowej. Przedstawiamy ekspresy ciśnieniowe z serii 4000.

Czytaj więcej...
Ekspres przelewowy TC60403 -

SIEMENS

Ekspres przelewowy TC60403 - dla smakoszy kawy filtrowanej.

2015-06-01

Mimo upływu lat ekspresy przelewowe nadal cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. Doskonale sprawdzają się w tych miejscach, gdzie kawę pija się często i w dużych ilościach.

Czytaj więcej...
Kolekcja urządzeń Legacy -

RUSSELL HOBBS

Kolekcja urządzeń Legacy - klasyka w nowym wydaniu.

2015-06-01

60 lat temu firma Russell Hobbs wprowadziła na rynek pierwszy czajnik elektryczny z automatycznym wyłącznikiem. Z tej okazji na polskim rynku pojawiła się nowa kolekcja urządzeń – Legacy.

Czytaj więcej...
Roboty sprzątające

PHILIPS

Roboty sprzątające SmartPro Active

2015-06-01

Roboty sprzątające to urządzenia, które przebojem wkroczyły na polski rynek. Jako jedyne gwarantują automatyczne usuwanie zanieczyszczeń bez udziału użytkownika, a co za tym idzie także oszczędność czasu – a to inwestycja, która zawsze się opłaca.

Czytaj więcej...
Szczoteczka do czyszczenia twarzy Reveal -

REMINGTON

Szczoteczka do czyszczenia twarzy Reveal - w trosce o skórę twarzy.

2015-06-01

Skóra twarzy i szyi wymaga specjalnego traktowania. Systematyczne i umiejętne oczyszczanie jest kluczem do prawidłowej pielęgnacji, a co za tym idzie także zachowania jej jędrności i przywrócenia zdrowego wyglądu.

Czytaj więcej...
Toster

ZELMER

Toster ZTS1710W

2015-06-01

Przygotowując śniadanie, coraz częściej sięgamy nie po klasyczne pieczywo, a właśnie po tosty, które nieodzownie kojarzą się z angielskim śniadaniem. Tosty to także doskonała przekąska w ciągu dnia, którą można podać na tysiąc sposobów – wystarczy kupić odpowiedni toster.Przygotowując śniadanie, coraz częściej sięgamy nie po klasyczne pieczywo, a właśnie po tosty, które nieodzownie kojarzą się z angielskim śniadaniem. Tosty to także doskonała przekąska w ciągu dnia, którą można podać na tysiąc sposobów – wystarczy kupić odpowiedni toster.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket