Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zabezpieczenia telewizorów Smart TV -

SAMSUNG

Zabezpieczenia telewizorów Smart TV - Knox

2018-01-23

Firma Samsung poinformowała, że zabezpieczenia wykorzystywane w telewizorach Smart TV, które obejmują technikę Samsung Knox, zostały zatwierdzone przez globalne instytuty certyfikujące.

Czytaj więcej...
IoT upraszcza codzienne

SAMSUNG

IoT upraszcza codzienne życie

2018-01-19

Eksperci firmy Samsung podczas targów CES 2018 zaprezentowali wyjątkowe możliwości w zakresie zapewniania użytkownikom bezproblemowego łączenia różnorodnych urządzeń Samsung w domu, w biurze i w każdym innym miejscu.

Czytaj więcej...
Zestaw Internetu Domowego

CYFROWY POLSAT

Zestaw Internetu Domowego 300

2018-01-19

Już w najbliższych dniach do oferty sieci Plus i Cyfrowego Polsatu trafi Zestaw Internetu Domowego 300. Jest to najnowsza generacja i kolejny etap rozwoju unikalnego na polskim rynku rozwiązania, które jest oferowane przez Grupę Cyfrowy Polsat z sukcesem od 2014 r. i zapewnia dostęp do szybkiego Internetu LTE także w lokalizacjach, w których nie sprawdzają się inne rozwiązania.

Czytaj więcej...
Chce przejąć markę Fagor

AMICA

Chce przejąć markę Fagor

2018-01-19

Pod koniec listopada 2017 r. firma Amica złożyła ofertę przejęcia linii biznesowej zajmującej się sprzedażą dużego sprzętu AGD pod marką Fagor. Planowana cena inwestycja to 5 mln euro.

 

Czytaj więcej...
Prezentuje pierwszy odkurzacz bezworkowy

MIELE

Prezentuje pierwszy odkurzacz bezworkowy Blizzard CX1

2018-01-17

Najwyższa skuteczność odkurzania przy zachowaniu najwyższych standardów higieny to podstawowy wymóg stawiany odkurzaczom. Spełnia go najnowszy odkurzacz Miele – Blizzard CX1. To pierwszy odkurzacz w ofercie Miele pozbawiony tradycyjnego worka na kurz, który dzięki technologii Vortex i nowatorskiemu systemowi separacji kurzu zrewolucjonizuje rynek odkurzaczy.

Czytaj więcej...
Cook30

WHIRLPOOL

Cook30 – nowa kuchenka mikrofalowa

2018-01-17

Mikrofalówka jako urządzenie do szybkiego podgrzania posiłku? To wciąż funkcja, z jaką najczęściej ją kojarzymy, jednak możliwości dostępnych obecnie na rynku sprzętów są znacznie większe. Kuchenka mikrofalowa pozwoli przygotować posiłek od początku do końca, prowadząc przy tym użytkownika przez cały proces, a na koniec – (prawie) sama się wyczyści.

Czytaj więcej...
Bezramkowy smartfon

Bezramkowy smartfon do wylicytowania na rzecz WOŚP

2018-01-17

W serwisie internetowych aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dostępna jest oferta smartfona Xiaomi Mi MIX 2. Zwycięzca licytacji otrzyma urządzenie wraz z kartą SIM ze złotym numerem w sieci Orange. Cały dochód zostanie przekazany Fundacji WOŚP, która w tym roku gromadzi środki na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Czytaj więcej...
Na podium

AMICA

Na podium „Tech Awards 2017”

2018-01-17

Rok 2017 zakończył się dla marki Amica niezwykle aktywnie – na koncie producenta znalazły się kolejne wyróżnienia i prestiżowe nagrody.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket