Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Twój przepis na życie

TEKA

Twój przepis na życie

2019-06-04

Firma Teka wystartowała z nową kampanią reklamową – „Twój przepis na życie”. Swoimi działaniami chce zbliżyć się do konsumentów i przekazać, że wspólne przyrządzanie posiłku może generować niesamowite doświadczenia, pełne emocji, pozostające w naszych wspomnieniach na zawsze.

Czytaj więcej...
Winiarki, humidory

CHŁODZENIE

Winiarki, humidory i nie tylko

2019-06-04

Chłodziarkozamrażarki to niejedyne urządzenia chłodnicze, które mogą znaleźć swoje zastosowanie w domu. Na rynku dostępne są też produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów – koneserów wina, a nawet cygar.

Czytaj więcej...
Próżniowe

PRZECHOWYWANIE

Próżniowe pakowanie żywności

2019-06-04

Jedną z głównych przyczyn psucia się jedzenia, obok nieodpowiedniej temperatury, jest powietrze i jego skład. Zawarty w nim tlen oraz różne związki przyspieszają rozwój drobnoustrojów i bakterii, skracając trwałość produktów.

Czytaj więcej...
Mobilny showroom tym razem w Krakowie

ELICA

Mobilny showroom tym razem w Krakowie

2019-06-03

Włoska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń kuchennych ze swoją mobilną ekspozycją zawitała niedawno do historycznego miasta Polski – do Krakowa.

Czytaj więcej...
To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

2019-06-03

Jeżeli rzecz kupiona przez konsumenta ma wadę może on skorzystać z uprawnień wynikających w rękojmi. Muszą być jednak spełnione określone warunki. Najważniejsze to termin oraz fakt udowodnienia, że produkt był kupiony u danego sprzedawcy. W jaki sposób potwierdzić fakt kupna rzeczy u danego sprzedawcy? Czy jedynym dowodem jest paragon? Czy sprzedawca ma prawo odrzucić reklamację konsumenta z powodu braku paragonu?

Czytaj więcej...
Soundbary

SAMSUNG

Soundbary HW-Q70R i HW-Q60R

2019-05-28

Do telewizorów QLED 2019 i nie tylko

Firma Samsung zaprezentowała nową serię soundbarów z certyfikacją Harman Kardon. Wykorzystano w niej innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym dźwięk z filmów czy transmisji sportowych może dostarczyć widzom wyjątkowych wrażeń. Soundbary Samsung HW-Q70R i HW-Q60R, bo o nich mowa, to pierwsze modele z nowej, prestiżowej serii Q.

Czytaj więcej...
Ramię gramofonowe

ROKSAN

Ramię gramofonowe Sara

2019-05-28

Estetyka i innowacyjność

Roksan od dawna jest podziwiany i ceniony za swoje przełomowe gramofony i ramiona gramofonowe, z których wiele stało się prawdziwymi „ikonami” tej branży. Nowe ramię Sara czerpie pełnymi garściami z reputacji Roksana za sprawą jakości brzmienia, łatwości obsługi i wyjątkowości konstrukcji.

Czytaj więcej...
Telewizor Ultra HD

TOSHIBA

Telewizor Ultra HD 55T6863DG

2019-05-28

HDR10, HLG, HDR Dolby Vision

Telewizor 55T6863DG o przekątnej ekranu 55 cali ma obraz z poszerzoną gamą kolorów, kilka systemów HDR oraz dostęp do portalu Toshiba Smart TV.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket