Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Współpraca reklamowa

Zapraszamy Państwa do reklamy swojej firmy, marek i produktów w naszych mediach. Współpracując z nami zyskujecie Państwo nie tylko gwarancję trwałej i efektywnej promocji produktów i rozwiązań, ale i macie Państwo bezpośredni wpływ na edukację sprzedawcy, kupca i handlowca oraz porządkowanie i wyznaczanie standardów na naszym rynku.

Oferta InfoMarket ma wiele ciekawych atutów. Przede wszystkim mamy najszersze spektrum oddziaływania na rynek informacyjny i odsprzedażowy. Informacja ma bowiem u nas w odróżnieniu od innych mediów charakter wielowektorowy. Jeden news potrafi znaleźć się nawet w 100 miejscach, tak w kanale tradowym, jak i konsumenckim. Jakiekolwiek medium by przy tym nie było (magazyn, newsletter, strona WWW, katalog czy treść programu telewizyjnego) przygotowywany przez nas kontent zawsze posiada ściśle sprofilowanego odbiorcę. W wielu wypadkach (np. e-learning, wirtualny sprzedawca, digital signage, itp.) raz zakotwiczona informacja funkcjonuje bardzo długo w programach, bądź platformach edukacyjnych. W praktyce posiadamy najlepszy na rynku stosunek jakości względem efektywności i ceny działań medialnych. W sposób tani, nowoczesny i trwały promujemy markę, jej wartości, produkty i rozwiązania.

Pierwszeństwo w publikowaniu danych, materiałów czy zdjęć mają firmy i marki związane z nami komercyjnie, Mimo to, istnieje wiele ciekawych i zarazem ważnych form współpracy w takich obszarach jak informacja czy edukacja.

Kontakt z działem marketingu i reklamy:

InfoMarket Sp. z o.o.
ul. Trylogii 2/16
01-982 Warszawa

Artur Kurpiewski – szef działu marketingu i reklamy:
a.kurpiewski@infomarket.edu.pl
GSM: 602 252 035

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket