Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kontent i benchmarking

InfoMarket poza działalnością wydawniczą jest największym dostawcą kontentu elektrospecjalistycznego w Polsce, a więc treści pisanych, opisów technicznych, zdjęć, poradników, przeglądów, testów, off`ów czy scenariuszy radiowych i telewizyjnych.

Od wielu lat tworzymy bazy danych, opisy, poradniki oraz platformy edukacyjne dla sieci handlowych i czołowych stron poradnikowych. Z naszych usług skorzystało ponad 500 sklepów internetowych, porównywarek czy agencji informacyjnych, które generują w Internecie niebagatelny ruch ponad 25 mln odsłon miesięcznie. Naszymi partnerami są największe sieci i firmy dystrybucyjne, ale także czołowe redakcje prasowe, radiowe, telewizyjne, internetowe oraz kanał digital signage. Tworzymy także ścieżki dydaktyczne dla platform edukacyjnych, e-learningowych czy „ksiąg edukacji” w technologiach klasycznych i elektronicznych, począwszy od SCORM, SABA po SAP. Nasze produkty i usługi kreują rynek wartości i efektywnie zwiększają postrzeganie marki i firmy oraz fizyczną sprzedaż naszych partnerów. Przygotowywany przez nas kontent zawsze posiada ściśle sprofilowanego odbiorcę, a raz zakotwiczona w mediach informacja funkcjonuje bardzo długo.

Na życzenie naszych partnerów przygotowujemy i tworzymy także materiały do ulotek, gazetek informacyjnych czy magazynów korporacyjnych. Wypełniamy treścią i danymi strony WWW, prezentacje i newslettery. Realizujemy także najbardziej wysublimowane i wyszukane formy pomagające w analizie i badaniu rynku. Znakomitym przykładem mogą być tu raporty i programy do benchamarkingu czy statystyk sprzedaży w kanałach off- i on-line.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i skutecznej realizacji wielu trudnych projektów cieszymy się już zaufaniem ponad 600 partnerów, którzy łącznie reprezentują blisko 1000 marek.

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket