Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Nasze newslettery

Magazyn InfoMarket oraz witryna branżowa infomarket.edu.pl mają własną, niezależną wysyłkę elektroniczną. Mają one charakter informacyjny lub promocyjny. W tym pierwszym wypadku, wysyłamy co miesiąc pocztę elektroniczną do naszych odbiorców imiennych z różnych sektorów rynku z zapowiedzią najnowszego numeru, zawartych w nim informacji i łączymy je z innymi newsami i aktualnymi wydarzeniami. Newslettery promocyjne są wysyłką ściśle reklamową i ich głównym zadaniem jest poinformowanie potencjalnych kontrahentów InfoMarket o ich najnowszych produktach i usługach. W obu typach newsletterów istnieje możliwość reklamy i promocji – szerzej w zakładce „Reklama”.

Cechą szczególną wysyłanych przez nas newsletterów jest największa w kraju, imienna baza osób i firm z sektora elektrospecjalistycznego i oraz kanałów pokrewnych. Bazę tę można dowolnie konfigurować wg. typu odbiorcy czy danej sieci lub podmiotu handlowego, a także pełnionego stanowiska czy miejsca prowadzenia działalności. Nasze bazy danych stanowią ogromną wartość (niemalże zerowy współczynnik odrzuceń) i są od wielu lat skrupulatnie przez nas sprawdzane i weryfikowane. Ze względów strategicznych InfoMarket nie udostępnia komercyjnie na zewnątrz baz danych i nie mogą być one przedmiotem sprzedaży. Wykaz odbiorców różnych branż i segmentów rynku znajduje się w zakładce „Reklama/Prezentacje i pliki do pobrania”.

Jeśli chcesz otrzymywać nasz list elektroniczny w którym prezentujemy nowości, ciekawe rozwiązania i technologie – zapisz się do naszego newslettera.
 

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket