Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Nasz portal

Witryna www.infomarket.edu.pl to pierwszy w Polsce fachowy portal przeznaczony dla specjalistów z branży elektrycznej, elektrospecjalistycznej oraz pokrewnych. Serwis ma charakter informacyjno-szkoleniowy i zawiera szereg informacji przydatnych w codziennej pracy handlowca, kupca i sprzedawcy.

Platforma www.infomarket.edu.pl przeznaczona jest dla wszystkich kanałów dystrybucji urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz oświetlenia czy armatury. W praktyce ma ona skutecznie i szybko informować o rynku, markach, nowościach, rozwiązaniach technicznych oraz produkcji, dystrybucji i serwisie (specjalne działy). Na portalu nie zabrakło miejsca dla ważnych zmian prawnych, wydarzeń i imprez branżowych, konkursów, promocji oraz akcji lojalnościowych. Dostęp do informacji ogólnych jest bezpłatny. Witryna podzielona została na szereg sekcji i podstron. Główne z nich to Wydarzenia, Informacje, Wywiady czy Produkty, w której dla każdego z segmentów rynkowych (np. pralnictwo, kino domowe, itd.) znajduje się szereg informacji z zakresu edukacji, handlu i badań rynku. Warto pokreślić, iż witryna www.infomarket.edu.pl może być zsynchronizowana z programami i ścieżkami edukacyjnymi. Wykorzystanie tych materiałów może odbywać się na dwa sposoby – mieć charakter pośredni (dostarczamy tylko informacje do już istniejących platform i zawartych na nich ścieżek) lub bezpośredni (przekazujemy gotowe pliki i testy – np. SCORM, SABA, SAP).

Integralną częścią serwisu jest profilowany newsletter korporacyjny (patrz zakładka „Nasze newslettery”), w którym poza informacjami i ciekawostkami z codziennej działalności spółki InfoMarket zamieszczane są także, w ujęciu miesięcznym, najciekawsze informacje z branży.

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket