Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Współpraca z nami

Zapraszamy wszystkich Państwa i reprezentowane przez Państwa marki i firmy do współpracy z nami. Możliwości i form jest bardzo wiele. I choć pierwszeństwo w publikowaniu danych, materiałów czy zdjęć mają firmy i marki związane z nami komercyjnie, to istnieje wiele ciekawych i zarazem ważnych form współpracy w obszarach choćby informacji czy edukacji.

Współpracując z nami zyskujecie Państwo nie tylko gwarancje trwałej i efektywnej promocji marki, jej produktów i rozwiązań, ale i macie bezpośredni wpływ na porządkowanie rynku i wyznaczanie jego standardów.

Oczywiście nie ma dobrej komunikacji bez odpowiednich materiałów merytorycznych. W trosce o nie, ale także o Państwa dobro i ostateczną jakość naszych magazynów drukowanych, portali, usług elektronicznych, kontentowych czy szkoleniowych, serdecznie prosimy o nadsyłanie wszelkiego rodzaju materiałów informacyjnych o Państwa firmie, jak i reprezentowanych przez Państwa markach i produktach. Z miłą chęcią przyjmiemy je zarówno w formie drukowanej (katalogi, cenniki, prezentacje), jak i elektronicznej (płyty CD, DVD, pamięć flash, strony dostępowe www, etc.). Szczególnie zależy nam na zdjęciach oraz opisach produktów, choć w praktyce niezwykle przydatne mogą okazać się także filmy instruktażowe czy prezentacje szkoleniowe. Wszystkie te rzeczy pozwolą nam na jeszcze lepszą bardziej wszechstronną prezentację Państwa produktów oraz ich rozwiązań technicznych i funkcjonalnych.

Pragniemy podkreślić, że bez problemu korzystamy ze wszystkich standardów edycyjnych, stąd przesyłane do nas materiały mogą mieć każde rozszerzenie programowe. Jeśli posiadacie Państwo materiał DTP w wielu formatach, proponujemy go przesłać w standardach: .JPG, .TIFF, .EPS oraz .AI.

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket