Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Dlaczego my?

Przede wszystkim dlatego, że redakcja i cały zespół InfoMarket zrzesza ponad 50. najlepszych w kraju fachowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką sprzętu elektrycznego, elektronicznego i branż pokrewnych.

Część z nas prowadziła albo pierwsze, albo najstarsze… albo największe pisma i magazyny o tematyce branżowej, bądź tworzyła najważniejsze artykuły techniczne o produktach i stosowanych przy ich produkcji technologiach.

Działamy nieprzerwanie na rynku medialnym, informacyjnym i szkoleniowym od blisko 20 lat. Wielu z nas pracuje jednak w mediach znacznie dłużej. Nasze dane i artykuły dostarczamy do prasy, radia, telewizji, kanału digital signage oraz internetu.

Byliśmy nie tylko twórcami pierwszego w Polsce czasopisma dla branży AGD-RTV (1998), ale i uruchomiliśmy pierwszy w Polsce e-marketplace (1999). Opracowaliśmy i wykonaliśmy też pierwsze w Polsce fachowe testy (dziś testy to parodia).

Byliśmy współtwórcą największego w Europie aliansu baz danych (BDKIM), z którego korzystały wszystkie niemal sieci handlowe oraz porównywarki cenowe. Stworzyliśmy także pierwsze analizy dla potrzeb benchmarkingu i sprzedaży.

Do nas należy największy w Polsce magazyn handlowy InfoMarket. Jesteśmy przy okazji czołowym dostawcą kontentu dla rynku elektrospecjalistycznego i związanych z nim mediów czy platform edukacyjnych. Prowadzimy wiele inicjatyw szkoleniowych.

Dla nas edukacja jest bowiem najważniejszą z inwestycji. Można wspierać rynek i media niskiej ceny i „inwestować” w gałąź, na której się… siedzi. Ale można też wspierać nielicznych, którzy od rynku i komercji nie uciekną, ale walczą z jego patologiami.

Nasze dane o markach i produktach dotyczą tylko i wyłącznie marek prawnie usankcjonowanych i produktów liniowych z bieżącej oferty producentów na polski rynek. Jeśli szukasz najlepszej ceny, okazji i taniochy (czyli badziewia) ta strona nie jest dla Ciebie.

Oczywiście nie jesteśmy najlepsi, najmądrzejsi i najpiękniejsi. Ale na pewno jedyni, którzy mogą prosto, szybko (a na pewno wprost) poinformować Cię rzetelnie o markach, ich produktach i ważnych wydarzeniach.

Warto też dodać, ze nie zajmujemy się pisaniem i tworzeniem (pseudo) opinii, recenzji, konkluzji, reminiscencji czy testów (zwykle pod reklamkę). Nie stawiamy też gwiazdek z nieba i nie jesteśmy uwiązani na sznurku komercji.

Oczywiście żyjemy z niej, ale mamy ten komfort, że w ciągu 20 lat w wystąpiły u nas wszystkie najważniejsze marki i firmy nad Wisłą. To jest nasz audyt, nasza gwarancja i rękojmia.

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket