Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

O nas

Witryna infomarket.edu.pl to pierwszy w Polsce fachowy portal przeznaczony dla specjalistów z branży elektrycznej, elektrospecjalistycznej oraz pokrewnych. Serwis ma charakter informacyjno-szkoleniowy i zawiera szereg informacji przydatnych w codziennej pracy handlowca, kupca czy sprzedawcy.

Pomysłodawcami witryny są dziennikarze oraz eksperci magazynu branżowego „InfoMarket”, który wraz ze spółką Elektrospecjaliści Sp. z o.o. („InfoProdukt”) tworzy alians iMEs. Grupa jest największym wydawcą pism fachowych oraz dostawcą kontentu elektrospecjalistycznego w Polsce. W praktyce iMEs przygotowuje treści i informacje dla ponad 7000 sklepów tradycyjnych, ponad 500 witryn internetowych oraz szeregu redakcji, agencji i serwisów informacyjnych, włącznie z radiem i telewizją. Grupa zrzesza dziennikarzy, którzy działają na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Wspomaga ją zespół ekspertów oraz wykładowców akademickich. Wspólnie stworzyli oni na przestrzeni wielu lat nie tylko szereg czasopism oraz inicjatyw branżowych, edukacyjnych czy społecznych, ale byli też twórcami pierwszego w Polsce e-marketplace branży AGD-RTV (to.czy.to, 1999 r.), profesjonalnych testów urządzeń AGD-RTV (ECP Test, SEP-P, 2003 r.) czy współzałożycielem największej w Europie bazy danych i opisów (BDKIM, 2008 r.) z której korzystały wszystkie niemal sieci handlowe i porównywarki cenowe.

Z przygotowywanych przez iMEs danych i opracowań korzysta w branży ponad 40 tys. osób. Większa cześć danych jest udostępniana kanałami medialnymi do wielu milionów konsumentów.

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket