Artykuły

Oświetlenie

Oświetlenie do warsztatu i na budowę

2023-09-29

Zapewnienie właściwego oświetlenia w miejscu pracy ma kluczowe znaczenie dla takich cech jak bezpieczeństwo, komfort oraz jakość wykonywanych prac. Odpowiedni sprzęt oświetleniowy znajdziemy zarówno w ofercie producentów narzędzi, jak i firm specjalizujących się w tej dziedzinie. (Fot. PRO)

Czytaj więcej...
Lampy i latarki

Lampy i latarki do różnych prac

2022-07-31

Dobrze dobrane oświetlenie na stanowisku pracy decyduje o jej komforcie, bezpieczeństwie i mniejszym zmęczeniu wzroku. Do robót warsztatowych i na budowach stosuje się lampy przenośne zasilane przewodowo lub bateriami oraz akumulatorami do oświetlenia konkretnego miejsca lub większego obszaru.

Czytaj więcej...
Oświetlenie

Oświetlenie w naprawach i remontach

2021-07-27

Dobrze dobrane oświetlenie na stanowisku pracy decyduje o jej komforcie, bezpieczeństwie i mniejszym zmęczeniu wzroku. Do prac stosuje się dwa rodzaje oświetlenia: ogólne, instalowane w oprawach na ścianach i sufitach – oraz przenośne – do oświetlenia konkretnego miejsca pracy. Oprawy są zasilane prądem o napięciu 230 V, a lampy robocze przewodowo lub bateriami oraz akumulatorami.

Czytaj więcej...
Lampy i urządzenia

Lampy i urządzenia do dezynfekcji

2021-07-06

Coraz więcej zagrożeń dla naszego zdrowia wynika z pogorszenia jakości powietrza przez zwiększenie zachorowań na infekcje dróg oddechowych i trwającą pandemię wirusa SARS-CoV-2. Źródłem zarazków mogą być też przedmioty, na których mogą utrzymywać się szkodliwe mikroorganizmy. W walce z nimi są skuteczne oprawy z promiennikami UV-C i oczyszczacze powietrza z lampami UV-C.

Czytaj więcej...
Latarki i lampy

Latarki i lampy w różnych zastosowaniach

2019-10-07

Przenośne lampy i latarki zasilane przewodowo i bezprzewodowo z baterii lub akumulatorów umożliwiają oświetlenie trudno dostępnych miejsc w wielu miejscach w warsztacie, na budowie czy w pracach domowych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket