Artykuły

Czajniki elektryczne

Czajniki elektryczne ze szkła

2023-03-12

Popularność szklanych czajników elektrycznych wynika z zalet tego materiału. Są one lekkie, nie wpływają na smak wody, a uniwersalne wzornictwo sprawia, że pasują do większości kuchennych aranżacji. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe krajalnice elektryczne

2023-03-12

Wędliny, sery, warzywa, pieczywo – wszystko w idealnie równych plastrach. Na ich uzyskanie pozwoli krajalnica elektryczna. To urządzenie, które warto mieć w domu, zwłaszcza jeśli jesteśmy miłośnikami swojskich wyrobów. (Fot. MPM)

Czytaj więcej...
Jest grill bez ognia

Jest grill bez ognia – grille elektryczne

2023-03-11

Już od jakiegoś czasu grille elektryczne wybierane są nie tylko ze względu na brak możliwości stosowania grilli węglowych. Konsumenci doceniają także ich zalety pod względem zdrowotnym. Tradycyjne grille węglowe podczas użytkowania emitują szkodliwe pyły i rakotwórcze węglowodory. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Odkurzają i mopują

Odkurzają i mopują – roboty sprzątające

2023-03-07

Od dawna roboty sprzątające nie są już ciekawostką, a urządzeniami realnie pomagającymi w domowych porządkach. Sama tylko marka iRobot przez okres swojej działalności na polskim rynku dostarczyła ponad 800 tys. tego typu produktów. Wprowadzenie in nowacyjnych rozwiązań, takich jak rozpoznawanie i identyfikacja obiektów czy „inteligentne” mopowanie powierzchni z funkcją wykrywania dywanów, niezmiennie od lat wyznacza trendy w branży. (Fot. iRobot)

Czytaj więcej...
Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze do zastosowań domowych

2023-03-05

Choroby serca występują w społeczeństwie powszechnie. Dlatego niezbędnym urządzeniem w domu, nie tylko osoby starszej, jest ciśnieniomierz. Dzięki niemu możemy regularnie kontrolować stan organizmu, co pozwala np. określić skuteczność zastosowanych leków. (Fot. Oromed)

Czytaj więcej...
Domowy barista

Domowy barista – ekspresy kolbowe

2023-02-07

Jeśli zależy nam na dobrej jakości espresso, które stanowi bazę większości popularnych napojów kawowych, to ekspres kolbowy jest najbardziej przystępnym cenowo urządzeniem pozwalającym na jego przygotowanie. (Fot. Petra)

Czytaj więcej...
Blendery

Blendery kielichowe oraz próżniowe

2023-02-06

Rynek blenderów kielichowych jest zróżnicowany. Wybór urządzenia dopasowanego do naszych potrzeb nie jest więc łatwy. Najprostsze modele sprawdzą się przede wszystkim w szybkim przyrządzaniu koktajli z miękkich składników. Z kolei te bardziej zaawansowane pozwolą także np. na przygotowanie masła orzechowego, hummusu czy różnych gatunków mąki. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Maszynki

Maszynki do strzyżenia włosów

2023-02-05

Okres pandemii sprawił, że w niejednym domu zagościła maszynka do strzyżenia włosów. To funkcjonalne urządzenie pozwala na błyskawiczną stylizację i nawet mniej wprawieni użytkownicy, wykazując pewną dozę cierpliwości, mogą uzyskać atrakcyjną fryzurę. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket