Artykuły

Ekspresy do kawy do zabudowy

Ekspresy do kawy do zabudowy

2022-11-29

Ekspresy do kawy dają możliwość przygotowywania w domowym zaciszu rozmaitych specjałów kawowych, których smak i aromat dorównuje tym z najlepszych kawiarni. Do tego wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, dzięki którym można dowolnie spersonalizować ulubioną kawę, a nierzadko również kawę dla pozostałych domowników. Możliwość zabudowy to kolejna przydatna cecha, która na dobre zagościła już w tym segmencie. (Fot. Gaggenau)

Czytaj więcej...
Akcesoria do ekspresów

Akcesoria do ekspresów do kawy

2022-11-11

W wielu przypadkach zakup ekspresu to dopiero początek kawowej przygody. W miarę wzrostu świadomości pojawia się chęć powiększenia zestawu baristy o dodatkowy sprzęt, jak np. młynek, aby przygotować własne mieszanki ziaren, czy spieniacz do mleka, by pianka była gładka i gęsta. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Roboty kuchenne z funkcją gotowania

Roboty kuchenne z funkcją gotowania

2022-11-11

Urządzenia kuchenne powinny maksymalnie ułatwiać przygotowywanie posiłków. Dlatego nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się roboty z funkcją gotowania. Krok po kroku przeprowadzają one przez proces przygotowania potrawy i są niezwykle łatwe w użyciu. (Fot. MPM)

Czytaj więcej...
Nie tylko do frytek

Nie tylko do frytek – frytkownice

2022-11-09

Coraz więcej producentów do swojej oferty wprowadza frytkownice. Cieszą się one dużą popularnością wśród konsumentów, którzy jednak często nie są świadomi, jak duże możliwości i jak wiele funkcji oferuje ten sprzęt. Modele typu airfryer mogą nawet zastąpić piekarnik, a przy tym zużyją znacznie mniej energii. (Fot. Petra)

Czytaj więcej...
Grzejniki olejowe

Grzejniki olejowe w różnych zastosowaniach

2022-11-07

W chłodniejsze dni przed sezonem grzewczym sięgamy po grzejniki, które pozwalają na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury. W czasach drogiej energii elektrycznej do ogrzewania pomieszczeń sprawdzą się grzejnikami elektryczne olejowe, które po nagrzaniu i wyłączeniu prądu oddają ciepło jeszcze przez dłuższy czas. (Fot. Trotec)

Czytaj więcej...
Sprzęt

Sprzęt do stylizacji włosów

2022-11-07

Producenci urządzeń do stylizacji włosów przywiązują dużą wagę do tego, żeby oferowane produkty nie tylko pozwalały uzyskać wymarzoną fryzurę, ale również były bezpieczne dla włosów. Częsta stylizacja może być bowiem dla nich szkodliwa, jednak urządzenia z wyższej półki mogą zaradzić jej negatywnym konsekwencjom. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Uniwersalne i funkcjonalne

Uniwersalne i funkcjonalne – żelazka parowe

2022-11-06

Tradycyjne żelazka to wciąż najpopularniejsze urządzenia, które pozwalają odświeżyć garderobę i zadbać o nią. Nowoczesne modele wyposażone są w funkcje zapewniające bezpieczne użytkowanie oraz nieniszczące nawet delikatnych tkanin. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Ceramiczne

Ceramiczne czajniki elektryczne

2022-10-17

Ceramika nie jest najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do produkcji czajników elektrycznych. Jednak jej właściwości sprawiają, że dla wielu użytkowników jest niezastąpionym wyborem. Oferta takich urządzeń stale rośne i coraz częściej zwracają one uwagę klientów. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket