Artykuły

Szatkownice elektryczne

Szatkownice elektryczne do żywności

2022-06-14

Ręczne krojenie warto zastąpić elektrycznym. Do tego celu zostały stworzone szatkownice. Służą przede wszystkim do przetwarzania warzyw i owoców. Dzięki nim szybko przygotujemy sałatki i surówki czy ziemniaki na frytki.

Czytaj więcej...
Letnie smaki

Letnie smaki w domu

2022-06-14

Popularne w kurortach gofry to pyszna przekąska, którą uwielbiają dzieci i dorośli. Możemy cieszyć się nimi cały rok, wystarczy zaopatrzyć się w gofrownicę. Wybór modeli jest ogromny, więc bez trudu znajdziemy idealny do potrzeb.

Czytaj więcej...
Zawsze

Zawsze świeży sok

2022-06-13

W naszych domach wciąż dużą popularnością cieszą się sokowirówki. Wielu klientów preferuje te urządzenia ze względu na to, że przygotowują klarowny sok oraz pozwalają szybko przetwarzać większe ilości warzyw i owoców.

Czytaj więcej...
Irygatory

Irygatory stacjonarne i podróżne

2022-06-12

Higiena jamy ustanej nie powinna sprowadzać się tylko do szczotkowania zębów. Bardzo przydatnym urządzeniem jest irygator, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych wąskim strumieniem wody pod ciśnieniem.

Czytaj więcej...
Sieciowe odkurzacze

Sieciowe odkurzacze workowe

2022-06-12

Duża popularność odkurzaczy workowych wynika z ich funkcjonalności. Wygodna wymiana worków sprawia, że nie mamy kontaktu z zabrudzeniami, co doceniają zwłaszcza osoby cierpiące na alergię. Różne wersje wyposażenia są przeznaczone dla klientów o odmiennych oczekiwaniach, np. właścicieli zwierząt domowych czy rodzin z dziećmi.

Czytaj więcej...
Kompaktowe

Kompaktowe blendery osobiste

2022-05-12

Swoją popularność blendery osobiste zawdzięczają przede wszystkim niewielkim rozmiarom i łatwości użycia. Wystarczy umieścić składniki w pojemniku, dodać trochę wody lub innego płynu i zmiksować zawartość. Koktajl możemy zabrać ze sobą w tym samym pojemniku w którym był miksowany.

Czytaj więcej...
Kawa

Kawa z ekspresów przelewowych

2022-05-12

Historia kawy parzonej metodą przelewową sięga 1908 r. Wtedy to Melitta Bentz w Dreźnie wyprodukowała pierwszy filtr do kawy. Produkt został opatentowan y, a jeszcze w tym samym roku została założona firma Melitta. Dziś to jedno z przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji ekspresów do kawy, tak przelewowych, jak i automatycznych.

Czytaj więcej...
Domowe urządzenia

Domowe urządzenia do pielęgnacji twarzy

2022-05-11

Rynek domowych urządzeń do pielęgnacji twarzy stale się rozwija. Dzięki nim zabiegi przeprowadzane do tej pory w salonach kosmetycznych możemy wykonać w domowym zaciszu. Oczywiście, aby uzyskać dobre rezultaty, warto sięgać po sprzęt sprawdzonych marek i użytkować go regularnie.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket