Artykuły

Funkcjonalne i kompaktowe

Funkcjonalne i kompaktowe blendery ręczne

2022-01-12

Blendery ręczne są wyjątkowo praktycznymi urządzeniami. Mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria, jakimi są np. trzepaczka do ubijania piany, pojemnik do mieszania, pojemnik z wymiennymi tarczami tnącymi, nóż do mieszania, kruszenia lodu, a nawet młynek do przypraw, ziół i czekolady.

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjne opiekacze

Wielofunkcyjne opiekacze do kanapek

2022-01-12

Kanapka na ciepło to jeden z lepszych sposobów na przekąskę. Na śniadanie, obiad czy kolację – sprawdzi się na każdą okazję, dlatego warto mieć w domu odpowiedni opiekacz. Dostępne na rynku modele różnią się przede wszystkim jakością oraz typem zastosowanych płytek grzewczych. Dzięki temu bez problemu klienci mogą znaleźć sprzęt, który najbardziej odpowiada ich upodobaniom.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i stylowe

Funkcjonalne i stylowe czajniki stalowe

2022-01-12

Duża popularność czajników stalowych wynika z trwałości tego materiału oraz estetycznego wyglądu. W połączeniu z różnymi kolorami lakierowania możliwe są uzyskanie bardzo atrakcyjnych efektów wizualnych i wybór urządzenia idealnie dopasowanego do stylu kuchni.

Czytaj więcej...
Nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza do domu i do pracy

2022-01-09

Okres zimowy to czas, kiedy korzystamy z centralnego ogrzewania, które zmniejsza wilgotność powietrza. Dbanie o właściwy poziom nawilżenia powietrza ma wpływ na nasze zdrowie zmniejsza problemy z gardłem, łagodzi skutki alergii i astmy. Do wyboru mamy nawilżacze parowe, ultradźwiękowe i ewaporacyjne, które mogą być ozdobą w pokoju.

Czytaj więcej...
Łatwe mycie okien

Łatwe mycie okien i nie tylko

2022-01-09

Utrzymanie okien w czystości nie jest łatwym zadaniem. Dlatego warto korzystać ze specjalnej myjki. Co więcej, sprawdzi się ona przy czyszczeniu innych gładkich powierzchni, np. szklanych mebli, kafli czy płyty grzewczej. W praktyce jest to więc sprzęt niezbędny w całorocznych porządkach.

Czytaj więcej...
Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze do zastosowań domowych

2022-01-07

Jak informuje GUS, co roku z przyczyn kardiologicznych umiera 175 tys. Polaków. Wielu zgonom można by zapobiec przez zmianę stylu życia, np. nawyków żywieniowych czy większą aktywność fizyczną. Warto również regularnie badać stan organizmu, a w tym pomogą ciśnieniomierze.

Czytaj więcej...
Ekspresy do domu

Ekspresy do domu i biura

2021-12-10

Współcześnie w biurach ekspres do kawy jest jednym z niezbędnych urządzeń. Rozmowa przy kawie to okazja do integracji między pracownikami, a także pozwala przełamać pierwsze lody przy negocjacjach z klientem. Ekspresy biurowe są bliskimi krewnymi modeli domowych, jednak muszą być przystosowane do całkiem innego poziomu intensywności pracy.

Czytaj więcej...
Pakowarki próżniowe

Pakowarki próżniowe do żywności

2021-12-09

Pandemia nauczyła nas kupowania na zapas, często to nie tylko oszczędność czasu ale i pieniędzy. Jednak niektóre produkty, zwłaszcza warzywa i owoce lub świeże mięso, źle znoszą długie przechowywanie. Zapewnienie im odpowiednich warunków może znacznie wydłużyć ich termin przydatności do spożycia.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket